Проекти

ГО "ТОМ 14"

Проект антикорупційних розслідувань "Наші гроші" на телеканалі ЗІК був задуманий в липні 2013 року. В ефірі з"явився у листопаді того ж року. Головна ідея телепрограми - економічні розслідування та розслідування у сфері державних закупівель. Аналіз цін, пошук фірм-прокладок, зв"язок між чиновниками та бізнесом (або просто бізнес чиновників).

ГО "КАНЦЕЛЯРСЬКА СОТНЯ"

Проект "Декларації" ініціативи "Канцелярська сотня" неочікувано виник з листа "їбанутим немає спокою", написаним Бігусом Чаплинському наприкінці 2014 року. Тоді, в грудні 14-го на сайті Міністерства юстиції почали публікувати тисячі декларацій чиновників, які проходили люстраційну перевірку.

ГО "ТОМ 14"

Чесна та правдива програма про наше сьогодення.

В форматі 5 хвилин говоримо на актуальні теми, про відомих (і не дуже) корупціонерів, і те, як вони нас дурять за наші ж гроші.

Може, і висновки якісь зробимо, хто зна, що вийде з цього Дна.

ГО "ТОМ 14"

Проект “Тисни!” (Push) - це ініціатива громадської організації ТОМ 14, мета якої - зниження рівня корупції шляхом надання юридичної підтримки журналістам, моніторингу розслідувань карних справ правоохоронними органами, а також підвищення юридичної обізнаності громадських активістів в регіонах.

ГО "ТОМ 14"

Аналіз датасету електронних декларацій та пошук чиновників, які збрехали або уникнули декларування.

ГО "ТОМ 14"

Наші гроші, але про суди, суддів і суддівську реформу. В них є все, окрім Бігуса. Ведуча і керівник проекту - Аліса Юрченко, от нехай вона цю сторінку і заповнює. Логічно? Абсолютно!

ГО "КАНЦЕЛЯРСЬКА СОТНЯ"

"ГарнаХата" - проект ініціативи "Канцелярська сотня". Він стартував одночасно із відкриттям Міністерством юстиції офіційного Реєстру речових прав на нерухоме майно. Простіше кажучи – реєстру нерухомості.

ГО "ТОМ 14"

Ті  Наші гроші, але тут треба ще завести тип архів матеріалів

ГО "ТОМ 14"

2010-2013 роки. Старі сюжети для програм розслідувань телеканалу ТВі "Знак оклику" та TenderNews. Залиті сюди, абе все тримати докупи.

В цьому розділі зібрані роботи/інтерв"ю/новини та решта матеріалів і процесів, до яких я долучений, однак не настільки активно, щоб створювати їм окремий проект. Переважно цей розділ існує виключно для того, щоб за рік-два мати можливість згадати чим я займався взагалі.