Новини

Разумков дезінформував щодо зняття депутатської недоторканності

Попри твердження Дмитра Разумкова про остаточне зняття депутатської недоторканності, ухвалений парламентом закон зобов’язує заздалегідь інформувати депутатів про плани слідства затримати їх.

Новини

СБУ-шнику Беззубенку, чия родина має елітну нерухомість і автопарк, дали службову квартиру за 5 млн

Родина начальника першого управління економічної контррозвідки СБУ Миколи Беззубенка – має коштовну нерухомість у столиці й за кордоном, а також елітний автопарк, неспівмірні з офіційними доходами. Попри наявність житла, СБУ видала Беззубенку службову квартиру в одному з найдорожчих комплексів Києва – ЖК «Джек Хаус». Про це йдеться у розслідуванні Лесі Іванової для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Новини

У реєстрі юросіб не вистачає інформації про 80 тисяч компаній, зареєстрованих у податковій

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб відсутня інформація про 80 тисяч компаній, які стоять на обліку в Державній фіскальній службі. Про це стало відомо головному ІТ-спеціалісту “Канцелярської сотні” Дмитру Чаплинському під час порівняння даних із ЄДРу та ДФС.

Новини

То хто тут чорт: нові поліцейські про проституцію, Авакова, зброю та наркотики в проєкті “Геометрія Л”

У новому випуску програми “Геометрія Л” зібрались представники патрульної поліції. Що вони думають про свою службу, легкі наркотики, “кохання за гроші” та міністра внутрішніх справ?

Новини

У Мін’юсті збрехали, що відкрили Єдиний державний реєстр юридичних осіб у повному обсязі

8 листопада на офіційному сайті Міністерства юстиції з’явилася новина, що відомство відкрило Єдиний державний реєстр юридичних осіб у повному обсязі. Проте насправді дампи, що оприлюднюються на порталі відкритих даних, все ще не містять частину важливої інформації з реєстру.