Сліди війни

Вторгнення рф в Україну: свідчення очевидців і потерпілих та інформація від офіційних представників влади, зібрана журналістами Bihus.Info в різних регіонах.

24 лютого російські окупанти почали широкомасштабний наступ на Україну. Росіяни “принесли” з собою ракетні обстріли, масові вбивства, катування, мародерство і згвалтування. Окремі випадки цього зла тонуть в щільному інформаційному потоці останніх місяців.

Тож наша команда вирішила взятися за пошук подібних кейсів в тих областях, де ми можемо це робити. В проєкті “Сліди війни” – очевидці і потерпілі, болісні спогади, інформація від офіційних представників влади, а разом з цим – нескінченна віра в перемогу України.

Проєкт “Сліди війни” реалізується Bihus.Info в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст матеріалів є виключною відповідальністю Bihus.Info і не обов`язково відображає позицію Європейського Союзу».

Новини проекту

Новини про проект

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Новини

Нацгвардія заплатила 54 млн компанії нардепа від колишньої ОПЗЖ – за квартири для військових

У липні-вересні 2022 року Національна гвардія України купила житло для військовослужбовців у структури, бенефеціаром якої є народний депутат від вже забороненої партії “Опозиційна платформа за життя” Дмитро Ісаєнко. Усього за 26 квартир заплатити 54 мільйони гривень.

Новини

“Екоцид від окупантів”: як через російську агресію у Чорному морі гинуть тисячі дельфінів

За останні півроку у Чорному морі загинули тисячі дельфінів, ймовірно — одна п’ята від їхньої загальної кількості. Мертві тіла знаходять поблизу Одещини та окупованого Криму, а також на узбережжях сусідніх країн. Головною причиною експерти називають гідролокатори на російських кораблях, які дезорієнтують тварин. Внаслідок цього вони не можуть знайти їжу та гинуть від голоду або викидаються на узбережжя. Українські експерти вже обмірковують план з відновлення їхньої популяції після завершення війни, а правоохоронці займаються кримінальним провадженням, що стосується екоциду.