Сліди війни

Вторгнення рф в Україну: свідчення очевидців і потерпілих та інформація від офіційних представників влади, зібрана журналістами Bihus.Info в різних регіонах.

24 лютого російські окупанти почали широкомасштабний наступ на Україну. Росіяни “принесли” з собою ракетні обстріли, масові вбивства, катування, мародерство і згвалтування. Окремі випадки цього зла тонуть в щільному інформаційному потоці останніх місяців.

Тож наша команда вирішила взятися за пошук подібних кейсів в тих областях, де ми можемо це робити. В проєкті “Сліди війни” – очевидці і потерпілі, болісні спогади, інформація від офіційних представників влади, а разом з цим – нескінченна віра в перемогу України.

Проєкт реалізується за підтримки глобальної ініціативи «Трибунал для Путіна» (T4P), яка була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність ініціативи або повідомити про відомі Вам ймовірні воєнні злочини, пропонуємо завітати на вебсайт https://t4pua.org/.

Погляди та інтерпретації, представлені у відео та публікаціях, не обов’язково відображають погляди учасників глобальної ініціативи «T4P». Відповідальність за вміст несуть виключно автори та Bihus.Info.

Новини проекту

Новини про проект

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Новини

Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

Новини

Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.

Ми вплинули

Лебедина пісня: перед ліквідацією ОАСК “роздав” мільйони суддям, люстрованим та екс-заступнику Генпрокурора

За час воєнного стану Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв низку рішень про багатомільйонні виплати посадовцям, поновлення люстрованих та майже мільйонну виплату “судді Майдану”, а також скасував санкції щодо підприємства з “російським слідом”. Про це йдеться у розслідуванні Данила Мокрика для Bihus.Info.