Сліди війни

Вторгнення рф в Україну: свідчення очевидців і потерпілих та інформація від офіційних представників влади, зібрана журналістами Bihus.Info в різних регіонах.

24 лютого російські окупанти почали широкомасштабний наступ на Україну. Росіяни “принесли” з собою ракетні обстріли, масові вбивства, катування, мародерство і згвалтування. Окремі випадки цього зла тонуть в щільному інформаційному потоці останніх місяців.

Тож наша команда вирішила взятися за пошук подібних кейсів в тих областях, де ми можемо це робити. В проєкті “Сліди війни” – очевидці і потерпілі, болісні спогади, інформація від офіційних представників влади, а разом з цим – нескінченна віра в перемогу України

Новини проекту

Новини про проект

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Ми вплинули

Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

Новини

ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.