Сліди війни

Вторгнення рф в Україну: свідчення очевидців і потерпілих та інформація від офіційних представників влади, зібрана журналістами Bihus.Info в різних регіонах.

24 лютого російські окупанти почали широкомасштабний наступ на Україну. Росіяни “принесли” з собою ракетні обстріли, масові вбивства, катування, мародерство і згвалтування. Окремі випадки цього зла тонуть в щільному інформаційному потоці останніх місяців.

Тож наша команда вирішила взятися за пошук подібних кейсів в тих областях, де ми можемо це робити. В проєкті “Сліди війни” – очевидці і потерпілі, болісні спогади, інформація від офіційних представників влади, а разом з цим – нескінченна віра в перемогу України.

Проєкт реалізується за підтримки глобальної ініціативи «Трибунал для Путіна» (T4P), яка була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність ініціативи або повідомити про відомі Вам ймовірні воєнні злочини, пропонуємо завітати на вебсайт https://t4pua.org/.

Погляди та інтерпретації, представлені у відео та публікаціях, не обов’язково відображають погляди учасників глобальної ініціативи «T4P». Відповідальність за вміст несуть виключно автори та Bihus.Info.

Новини проекту

Новини про проект

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Новини

Очільник Бюро економічної безпеки будує готель на курорті разом з двома генералами СБУ

В.о. директора Бюро економічної безпеки Едуард Федоров разом з дружиною будують готельний комплекс на лижному курорті с.Мигове, що в Чернівецькій області. Землю під цим об’єктом Федорови забудовують разом з родинами ще кількох високопоставлених правоохоронців. Про це повідомляється в сюжеті Лесі Іванової для Bihus.Info

Новини

Дружина очільника БЕБ продає заводам Укрзалізниці деталі з подвійною націнкою і має ще 20 інших бізнесів

Компанія дружини в.о. Директора Бюро економічної безпеки Едуарда Федорова продає діоди ремонтним заводам Укрзалізниці. Ціна продажу деталей заводам у півтора-два рази перевищує ціну, за якою фірма купує їх у виробника. Про це повідомляється в сюжеті “Брейкінг БЕБ” Лесі Іванової на Bihus.Info.

Ми вплинули

Київрада створює комісію для перевірки “Київміськбуду” після розслідування Bihus.Info

Проект відповідного рішення наразі очікує підпису мера Києва Віталія Кличка. В документі, який опубліковано на сайті Київміськради, йдеться про тимчасову контрольну комісію Київської міськради для перевірки інформації з журналістських розслідувань щодо діяльності “Київміськбуду”.