Аналітика фінансів місцевих осередків партій – від команди інтернів Bihus.Info з різних регіонів.

Партійні фінанси

Протягом 6 місяців команда інтернів Bihus.Info з різних регіонів України аналізуватиме особливості політичних фінансів в своїх областях. Як місцеві осередки партій залучають кошти, як їх витрачають, що показують в офіційних звітах і про що згадати там забувають.

Проект реалізується завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту, який реалізується ГО «Канцелярська Сотня» за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія.

Новини проекту

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Новини

Комунальні “Харківські тепломережі” віддали 150 млн оточенню свого ж директора

150 млн грн за півроку. Саме на таку суму отримала підрядів від комунального підприємства “Харківські теплові мережі” новенька фірма, яка пов’язана з керівником цього підприємства Василем Скопенко.

Новини

“Фінансова опора”: у 2020-му “Голос” спонсорували співробітники мережі дитячих мовних курсів 

У 2020-му році на рахунок партії «Голос» надійшло понад 500 тисяч гривень. Така сума вказана у двох останніх звітах політсили – за перший та другий квартали 2020 року. Серед донорів – жителі Києва, Харкова, Запоріжжя та Кам’янця-Подільського. Дехто з них «закинув» партії 31 гривню, а дехто – майже 200 тисяч. Найбільш «мажорними» донорами виявилися співробітники мережі дитячої мовної школи Green Country, які «підтримали» політсилу на понад півмільйона гривень. Серед співзасновників закладу – Наталя Лотоцька, дружина екскандидата від “Голосу”, одного з засновників мережі «Опора» та члена Центральної виборчої комісії Андрія Гевка.

Новини

Як викладачі Київського національного університету культури і мистецтв Поплавського у 2020-му спонсорували партію Поплавського

Понад один мільйон гривень – саме стільки у 2020 році “Аграрна партія” офіційно отримала від своїх донорів. Прихильники політсили перераховували від 450 гривень до 200 тисяч. Найбільш щедрими та активними прихильниками партії стали викладачі та співробітники Київського національного університету культури і мистецтв, президентом якого є Михайло Поплавський. Можливо, це пов’язано з тим, що у тому ж році головою “Аграрної партії” став… Михайло Поплавський.