Геннадій Москаль розповів, як його навчили матюкатися

Політик Геннадій Москаль розповів, що матюкатися його змусив старший опер, коли він працював в карному розшуку. Цю історію він розповів в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.
Геннадій Москаль розповів, як його навчили матюкатися

Данило

Мокрик

Всі тексти автора

“Старший опер як заїхав мені в обличчя, віддубасив добре і сказав: “Як ти не можеш себе захистити, а народ тебе найняв у міліцію, щоб ти їх захищав... Як ти захистиш народ?! Якщо ти не будеш з ними (злочинцями - ред.) говорити і не будеш наглішим, слів не буде більше, ніж у них, то вони тобі сядуть на голову!” - розповів Геннадій Москаль.

За його словами, це трапилося ще у 1970-х, коли він тільки прийшов працювати у карний розшук.

“І ось прийшла компанія, так поводиться нагло - і я вирішив спробувати те, за що отримав. І я як на них “поїхав”, очі перевернув, не добираючи слів.... Дивлюсь - а вони все тихіше й тихіше... Я побачив, що це працює. Ось воно - не треба руки прикладати, треба мати язик”, - продовжив він історію.

Особливо часто Геннадій Москаль, за власними словами, використовував лайку на допитах.

“Я так наїжджав, що людина розгублювалась і казала: “Все, дайте ручку, дайте бумагу, заберіть цього психічнохворого”. Всі кажуть мені: “Та іди випий води, заспокойся”.  А я - спокійний”, - розповів політик.

Також в інтерв’ю програмі “Рольові Ігри” Геннадій Москаль розповів, що до рукоприкладства в міліції вдавався лише щодо педофілів та ексгібіціоністів.