Новини

“Наступ на свободу слова – це червона лінія”, – нардеп від “Слуги Народу”

Мокрик.jpg
FacebookTwitterTelegram

Будь-який наступ на свободу слова, навіть заради боротьби з “медіакілерством”, є неприпустимим. Про це заявив нардеп від “Слуги Народу” Роман Грищук в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.

“Є така важка межа, яку владі і представникам влади складно пройти – між медіакілерством і журналістикою. Бо це – дві різні речі, але медіакілерство прикривається журналістикою. І коли йдуть якісь закони, які скеровані проти медіакілерства – вони йдуть проти журналістики. Це – неправильно”, – заявив Роман Грищук.

Нардеп запевнив, що для нього особисто будь-який наступ на ЗМІ є “червоною лінією”, яку не можна переступати.

“Як би це не хотілося зробити – розуміючи, що частина журналістів прикривається журналістським іменем, використовуючи цю професію заради медіакілерства”, – наголосив він.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Ми вплинули

      Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

      Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

      Новини

      Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

      Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.