Важливо
Ми вплинули

В Київводоканалі звернуться до експертів для вивчення якості води – після сюжету Bihus.Info

FacebookTwitterTelegram

Київводоканал звернеться до наукових установ за інформацією щодо впливу на здоров’я людини ціанобактерій, які з’являються у воді через цвітіння водойм. Про це підприємство заявило у своєму дописі після сюжету Bihus.Info “Аналіз води з бутлів, крану і криниці: яку воду можна пити?”

Як повідомляють у Київводоканалі, на дослідження кількості та впливу ціанотоксинів у водопровідній воді там звернули увагу після випуску Неведись, в якому журналісти Bihus.Info досліджували якість води з бутлів, з-під крану та з криниці. 

Результати аналізу водопровідної води, набраної в центральній частині Києва, (за вимогами лабораторії – після обробки крану спиртом і злиття, в спеціальну ємність) виявились в межах нормативів – і за параметрами мікробіології, і за оптимальним вмістом мінералів.

Однак експерти лабораторії все одно не радили пити воду з крану – через можливий вміст ціанобактерій. Причому, за словами експертки, в Україні і світі не існує стандартизованих методик, які б дозволили повноцінно перевіряти воду за цим показником.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   “Слугу народу” у 2020-му на мільйони фінансували продавець з ринку, кандидат від Порошенка і бухгалтерки з “хрущовок”

   Журналісти Bihus.Info проаналізували фінансовий звіт політичної партії “Слуга народу” за 3 квартал 2020-го, який нещодавно було оприлюднено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Аналіз показав, що партію на мільйони гривень фінансували люди, які про це або не знали, або найімовірніше не мали змоги вносити настільки великі суми на партійний рахунок. 

   Новини

   СБУ оголосила підозру Медведчуку за вугільним епізодом з плівок Bihus.Info

   Спецслужба висунула нову підозру Медведчуку за епізодом про зрив поставок вугілля з Південно-Африканської Республіки та організацію закупівлі палива на окупованих територіях України. Про ці події йшлося у третій частині т.зв. “прослушки Медведчука”, опублікованій Bihus.Info.

   Новини

   У Харкові ПЛР-лабораторія від благодійників простоювала, поки на тестах заробляло оточення Терехова

   У розпал пандемії коронавірусу, коли по всій країні не вистачало лабораторій для аналізу ПЛР-тестів,  у Харкові новеньке обладнання від благодійників порошилося на складі. Замість обіцяної мером комунальної лабораторії - тестування замовляли приватним. А потім обладнання взагалі віддали приватникам в оренду за символічну плату.