Важливо
Ми вплинули

В Київводоканалі звернуться до експертів для вивчення якості води – після сюжету Bihus.Info

FacebookTwitterTelegram

Київводоканал звернеться до наукових установ за інформацією щодо впливу на здоров’я людини ціанобактерій, які з’являються у воді через цвітіння водойм. Про це підприємство заявило у своєму дописі після сюжету Bihus.Info “Аналіз води з бутлів, крану і криниці: яку воду можна пити?”

Як повідомляють у Київводоканалі, на дослідження кількості та впливу ціанотоксинів у водопровідній воді там звернули увагу після випуску Неведись, в якому журналісти Bihus.Info досліджували якість води з бутлів, з-під крану та з криниці. 

Результати аналізу водопровідної води, набраної в центральній частині Києва, (за вимогами лабораторії – після обробки крану спиртом і злиття, в спеціальну ємність) виявились в межах нормативів – і за параметрами мікробіології, і за оптимальним вмістом мінералів.

Однак експерти лабораторії все одно не радили пити воду з крану – через можливий вміст ціанобактерій. Причому, за словами експертки, в Україні і світі не існує стандартизованих методик, які б дозволили повноцінно перевіряти воду за цим показником.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

   Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

   Новини

   ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

   За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.