В Київводоканалі звернуться до експертів для вивчення якості води – після сюжету Bihus.Info

Київводоканал звернеться до наукових установ за інформацією щодо впливу на здоров’я людини ціанобактерій, які з’являються у воді через цвітіння водойм. Про це підприємство заявило у своєму дописі після сюжету Bihus.Info “Аналіз води з бутлів, крану і криниці: яку воду можна пити?”
Як повідомляють у Київводоканалі, на дослідження кількості та впливу ціанотоксинів у водопровідній воді там звернули увагу після випуску Неведись, в якому журналісти Bihus.Info досліджували якість води з бутлів, з-під крану та з криниці.
Результати аналізу водопровідної води, набраної в центральній частині Києва, (за вимогами лабораторії – після обробки крану спиртом і злиття, в спеціальну ємність) виявились в межах нормативів – і за параметрами мікробіології, і за оптимальним вмістом мінералів.
Однак експерти лабораторії все одно не радили пити воду з крану – через можливий вміст ціанобактерій. Причому, за словами експертки, в Україні і світі не існує стандартизованих методик, які б дозволили повноцінно перевіряти воду за цим показником.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.