Важливо
Ми вплинули

В Київводоканалі звернуться до експертів для вивчення якості води – після сюжету Bihus.Info

FacebookTwitterTelegram

Київводоканал звернеться до наукових установ за інформацією щодо впливу на здоров’я людини ціанобактерій, які з’являються у воді через цвітіння водойм. Про це підприємство заявило у своєму дописі після сюжету Bihus.Info “Аналіз води з бутлів, крану і криниці: яку воду можна пити?”

Як повідомляють у Київводоканалі, на дослідження кількості та впливу ціанотоксинів у водопровідній воді там звернули увагу після випуску Неведись, в якому журналісти Bihus.Info досліджували якість води з бутлів, з-під крану та з криниці. 

Результати аналізу водопровідної води, набраної в центральній частині Києва, (за вимогами лабораторії – після обробки крану спиртом і злиття, в спеціальну ємність) виявились в межах нормативів – і за параметрами мікробіології, і за оптимальним вмістом мінералів.

Однак експерти лабораторії все одно не радили пити воду з крану – через можливий вміст ціанобактерій. Причому, за словами експертки, в Україні і світі не існує стандартизованих методик, які б дозволили повноцінно перевіряти воду за цим показником.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Нацгвардія заплатила 54 млн компанії нардепа від колишньої ОПЗЖ – за квартири для військових

   У липні-вересні 2022 року Національна гвардія України купила житло для військовослужбовців у структури, бенефеціаром якої є народний депутат від вже забороненої партії “Опозиційна платформа за життя” Дмитро Ісаєнко. Усього за 26 квартир заплатити 54 мільйони гривень.

   Новини

   “Екоцид від окупантів”: як через російську агресію у Чорному морі гинуть тисячі дельфінів

   За останні півроку у Чорному морі загинули тисячі дельфінів, ймовірно — одна п’ята від їхньої загальної кількості. Мертві тіла знаходять поблизу Одещини та окупованого Криму, а також на узбережжях сусідніх країн. Головною причиною експерти називають гідролокатори на російських кораблях, які дезорієнтують тварин. Внаслідок цього вони не можуть знайти їжу та гинуть від голоду або викидаються на узбережжя. Українські експерти вже обмірковують план з відновлення їхньої популяції після завершення війни, а правоохоронці займаються кримінальним провадженням, що стосується екоциду.