Програма інтерв'ю "Он воно як"

Організація
ГО "ТОМ 14"

“Ви заробите грошей на загальному декларуванні,” - Гетманцев

16.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Загальне декларування, яке влада планує ввести наприкінці податкової реформи, дасть змогу “заробити” на податкових знижках - заявив голова податкового комітету Данило Гетманцев в інтерв’ю Bihus.Info.

Обіцянка Зеленського про “стартовий капітал” дітям може трансформуватися у фонд на навчання

16.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев повідомив, що обговорював з президентом його обіцянку про стартовий капітал дітям. “Ми говорили про те, що це не може бути питанням швидким,” - визнав він у програмі “Он воно як” (Bihus.Info).

“Це невеличке обмеження” - Гетманцев про зміни для ФОПів

16.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
“Нововведення дуже маленьке, будь ласка, завдяки своєму смартфону введіть облік своїх операцій, все,” - заявив голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев в ефірі програми “Он воно як” (Bihus.Info).

Гетманцев про нелегальний гральний бізнес: “Якщо він залишиться, то ми напрасно прийшли до влади”

16.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Якщо через три місяці після прийняття закону про гральний бізнес не будуть закриті нелегальні гральні точки, влада не пройшла тест. Про це заявив голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев (“Слуга Народу”) в ефірі програми “Он воно як” (Bihus.Info).

Заступник очільниці МОЗ “хоче розподіляти гроші”, а радник “просив тези проти Супрун” - співробітники

09.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Представники команди Уляни Супрун розповіли, що відбувається в Міністерстві охорони здоров’я, чому їм запропонували звільнитися та які побажання висловлює нове керівництво. Про це йдеться у свіжому випуску програми “Он воно як” (Bihus.Info).

Радник Секретаря РНБО про фігуранта оборонгейту Павла Букіна: “Зробив достатньо професійних дій”

25.09.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Василь Шурупов, радник з питань ОПК Секретаря РНБО Олександра Данилюка теж називає екс-директора “Укроборонпрому” Павла Букіна професіоналом. Про це він заявив в інтерв’ю програмі “Он воно як” (Bihus.Info).

Мін’юст проведе аудит реєстрів і не виключає повне переписування софту через ризик стороннього втручання

19.09.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
“Я на сто відсотків не впевнений, що зараз реєстри нерухомості і корпоративних прав на 100% безпечні і там не має зовнішнього втручання, навіть якщо ми відключимо усіх сірих і чорних реєстраторів,” - заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю програмі “Он воно як” (Bihus.Info).

Новий міністр юстиції прокоментував візит керівника Офісу президента до “смотрящого”

19.09.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
За словами Дениса Малюськи, він має прекрасні стосунки з усім Офісом президента. Хоча був здивований візитом Андрія Богдана та інших своїх знайомих до Андрія Довбенка.

Міністр юстиції заявив про “шалений спротив осіб, які втрачають контроль”

19.09.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Публікації про радників нового міністра юстиції Дениса Малюськи він вважає частиною боротьби представників старої системи за вплив. Про це він заявив у програмі “Он воно як” (Bihus.Info).

“Запросив до себе в гості керівника СЕТАМ на цікаву розмову,” - міністр юстиції

19.09.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Новий міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю програмі “Он воно як” (Bihus.Info) розповів про розмову з директором ДП “СЕТАМ”, яке торгує арештованим майном, та пообіцяв нові правила роботи.