Програма інтерв'ю "Он воно як"

Організація
ГО "ТОМ 14"

Очільник Держекоінспекції обіцяє особисто їздити на перевірки олігархів і збільшити відшкодування збитків та штрафи за недопуск

11.12.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
В.о. голови Держекоінспекції Єгор Фірсов обіцяє щонайменше втричі збільшити річні показники відшкодування збитків підприємствами-забруднювачами, просуває збільшення штрафів за недопуск інспекції на перевірки і обіцяє особисто їздити на них. Про це він розповів в інтерв’ю Bihus.Info.

“Я хотів очолити Мінекології” - Єгор Фірсов про призначення в Держекоінспекцію

11.12.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
В.о. голови Держекоінспекції Єгор Фірсов розповів, як очолив цей орган, в інтерв’ю програмі “Он воно як” (Bihus.Info). За його словами, він сам написав пропозицію зустрітися тоді ще кандидату на пост прем’єра Олексію Гончаруку і так потрапив на зустріч в Адміністрацію президента.

Рейдернутий завод віддали в управління на закритому конкурсі з двох учасників, фірмі з гіршою пропозицією і без актів прокуратури (документ)

27.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
У закритому конкурсі на управління вкраденим у власників Братським маслопресовим заводом брали участь лише дві компанії. При цьому Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) обрало управителем фірму, яка запропонувала менший дохід від управління заводом.

АРМА відмовиться від СЕТАМу і обиратиме управителів на конкурсах з онлайн-трансляціями - Янчук

27.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Антон Янчук пообіцяв вже в листопаді запровадити обов’язкові онлайн-трансляції засідань тендерного комітету, на яких обирають управителей для арештованого в рамках кримінальних проваджень майна.

“Можливо, всі розраховували на те, що ми програємо і буде простіше” - Зеркаль про мовчання Банкової

20.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль в інтерв’ю Bihus.Info висловила свої припущення щодо причин відсутності публічної реакції Офісу Зеленського на перемогу України у справі проти Росії в Гаазі.

Олена Зеркаль: Указ про моє призначення на Банкову вийшов до того, як зі мною поговорили

20.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
В інтерв’ю Bihus.Info заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль розповіла, як з’явився і зник із сайту президента указ про її призначення в Адміністрацію Володимира Зеленського (пізніше перейменовану в Офіс).

Олена Зеркаль: “Сподіваюся, влада не зупинить міжнародні суди з Росією”

20.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Заступниця голови МЗС України Олена Зеркаль, яка опікується міжнародними судами з Росією, підтвердила намір піти з міністерства. Вона пов’язує це з “мирним планом” Володимира Зеленського та сподівається, що влада не зупинить суди з РФ. Про це Зеркаль розповіла в інтерв’ю Bihus.Info.

“Укроборонпром” витрачає 4 млрд грн на нетаємні закупівлі щороку

13.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
За оцінками нової очільниці Департаменту закупівель “Укроборонпрому” Надії Бігун, підприємства концерну щороку витрачають на закупівлі щонайменше 4 млрд грн. Вона планує до кінця року перевести ці закупівлі із “закритого майданчика”, де можуть вільно реєструватися постачальники, на більш відкриту систему Prozorro.

Підприємства “Укроборонпрому” об’єднають наступного року “або ніколи”

13.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Підприємства державного концерну “Укроборонпром” хочуть об’єднати в одну юридичну особу вже наступного року. Про це розповіла директор Департаменту закупівель “Укроборонпрому” Надія Бігун в інтерв’ю Bihus.Info.

Радник Кличка Максим Бахматов: Я можу звільнити будь-кого

06.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
“Я можу так сконструювати конструкцію, що можу звільнити будь-кого [в КМДА],” - окреслив свої повноваження новий радник мера Києва Максим Бахматов, який спеціалізується на кризових питаннях. Про це йшлося в його інтерв’ю для Bihus.Info.

Максим Бахматов: в “Укрбуд” зайшов інвестор

06.11.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Група “Укрбуд” не збанкрутує, бо туди зайшов новий інвестор. “Вже знайшовся інвестор, він взагалі непублічний, щоб ви розуміли, це не будівельник, не публічна людина, він не з цього бізнесу, йому просто цікаво зайти в новий цікавий проект,” - розповів радник мера Києва Максим Бахматов в інтерв’ю Bihus.Info.