Важливо
Ми вплинули

Юрист проєкту “Свої Люди” допоміг активістам виграти суд у справі щодо злиття шкідливих відходів в Одесі

FacebookTwitterTelegram

Громадська організація “Зелений лист” спільно з адвокатом проєкту “Свої люди” (Bihus.Info) Максимом Поповим виграли справу проти науково-виробничої компанії “Укрекопром”, що вимагала спростування статті про викиди небезпечних відходів.

Про це свідчить рішення першої інстанції – Приморського районного суду м.Одеси.  

Нагадаємо, у 2020 році активіст ГО “Зелений лист” Владислав Балінський з’ясував, що через дії Адміністрації морських портів України (АМПУ) відбувалось забруднення акваторії Чорного моря. За даними активіста, АМПУ співпрацювала з компанією ТОВ “НВК “Укрекопром”, яка мала утилізувати шкідливі відходи, але замість цього зливала їх у ґрунт на території Одеси. Тоді ж активісти з’ясували, що компанія має чимало ліцензій, включно з утилізацією небезпечних або шкідливих речовин і вочевидь, саме тому ТОВ “Укрекопром” уклала низку договорів на цей вид діяльності, в тому числі за бюджетний кошт.

Після публікації матеріалу компанія звернулась до Приморського районного суду міста Одеси з позовом до ГО “Зелений лист” та Владислава Балінського про захист ділової репутації і спростування недостовірної інформації. У позовній заяві позивач, зокрема, вимагав визнати недостовірною інформацію з публікації 2020 року про те, що на території автобази в Одесі вантажна машина компанії зливала шкідливі відходи у ґрунт, і що така ситуація відбувалась регулярно.

Активісти “Зелений лист” звернулись за юридичною допомогою до адвоката проєкту “Свої люди” Максима Попова, який в свою чергу допоміг із стратегію захисту в суді. В результаті – Приморський районний суд м. Одеси відмовив ТОВ “НВК” “Укрекопром” у задоволенні позову.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.