Важливо
Ми вплинули

Юрист проєкту “Свої Люди” допоміг активістам виграти суд у справі щодо злиття шкідливих відходів в Одесі

FacebookTwitterTelegram

Громадська організація “Зелений лист” спільно з адвокатом проєкту “Свої люди” (Bihus.Info) Максимом Поповим виграли справу проти науково-виробничої компанії “Укрекопром”, що вимагала спростування статті про викиди небезпечних відходів.

Про це свідчить рішення першої інстанції – Приморського районного суду м.Одеси.  

Нагадаємо, у 2020 році активіст ГО “Зелений лист” Владислав Балінський з’ясував, що через дії Адміністрації морських портів України (АМПУ) відбувалось забруднення акваторії Чорного моря. За даними активіста, АМПУ співпрацювала з компанією ТОВ “НВК “Укрекопром”, яка мала утилізувати шкідливі відходи, але замість цього зливала їх у ґрунт на території Одеси. Тоді ж активісти з’ясували, що компанія має чимало ліцензій, включно з утилізацією небезпечних або шкідливих речовин і вочевидь, саме тому ТОВ “Укрекопром” уклала низку договорів на цей вид діяльності, в тому числі за бюджетний кошт.

Після публікації матеріалу компанія звернулась до Приморського районного суду міста Одеси з позовом до ГО “Зелений лист” та Владислава Балінського про захист ділової репутації і спростування недостовірної інформації. У позовній заяві позивач, зокрема, вимагав визнати недостовірною інформацію з публікації 2020 року про те, що на території автобази в Одесі вантажна машина компанії зливала шкідливі відходи у ґрунт, і що така ситуація відбувалась регулярно.

Активісти “Зелений лист” звернулись за юридичною допомогою до адвоката проєкту “Свої люди” Максима Попова, який в свою чергу допоміг із стратегію захисту в суді. В результаті – Приморський районний суд м. Одеси відмовив ТОВ “НВК” “Укрекопром” у задоволенні позову.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

   Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

   Новини

   ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

   За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.