Родичі голови НКРЕКП поповнили автопарк

За останні півроку мати та співмешканка голови Національної комісії регулювання енергетики Дмитра Вовка придбали по автівці.
Мати Дмитра Вовка Лідія в серпні 2016 року зареєструвала кабріолет Volkswagen Eos 2012 р.в.. Вартість такої автівки на сайтах продажу машин в середньому 16 тис дол. Крім цієї машини, у власності матері Дмитра Вовка з 2013 року є TOYOTA RAV 4 2013 р.в.
За минулий рік поповнила свій автопарк і співмешканка голови НКРЕКП Дмитра Вовка Лілія Сільченко. До 2016 року в її розпорядженні LEXUS GX 470 2005 р.в., придбаний у 2014 році та MERCEDES-BENZ CL 550 2008 р.в., зареєстрований 2015 року. А в грудні 2016 – до свого автопарку пані Лілія додала ще й TOYOTA SEQUOIA 2010 р.в. Вартість такої машини в середньому 40 тис дол.
Сам голова НКРЕКП Дмитро Вовк їздить на Мерседес GL 550 2010 р.в., який зареєстрував на себе у квітні минулого року. До цього ця машина належала Лілії Сільченко.
Минулого року «Наші Гроші з Денисом Бігусом» розповідали про чотириповерховий будинок в Іванковичах оформлений на Лілію Сільченко. Площа будинку – майже 800 кв.м., ділянка землі – півгектара. Покупка була здійснена за місяць до введення формули «Роттердам +».
Нова методика “Роттердам + доставка” з весни 2016 року лягла в основу розрахунків для встановлення тарифів на комунальні послуги та електроенергію. НКРЕКП прирівняла вартість вугілля, яке використовується зокрема для електрогенерації до вартості вугілля у нідерландському порту Роттердам, заклавши у ціну й перевезення з Роттердаму в Україну. При цьому видобуток основної частини вугілля для електрогенерації залишився у ОРДЛО.
_________________________________
У підготовці матеріалу використовувалась інформаційно-аналітична платформа Youcontrol. Youcontrol – повне досьє на кожну компанію України.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниБюро економічної безпеки: головне про функції та структуру нового правоохоронного органу
Український бізнес роками страждав від візитів податкової міліції та економічного департаменту СБУ. Та, схоже, у підприємців нарешті з’явився шанс позбавитись від надмірного тиску правоохоронців. Обережну надію дає ухвалений 28.01.2021 Верховною Радою законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" (БЕБ), що фактично створює єдиний правоохоронний орган для розслідування економічних кримінальних правопорушень. Про його функції, структуру та особливості роботи - розповідає адвокат Bihus.Info Євген Воробйов.
Поліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.