Після сюжету “Наших грошей” Антимонопольний комітет скасував “мобільний” тендер на 72 мільйони

Антимонопольний комітет України прийняв рішення про скасування тендеру Українського центру […]
Антимонопольний комітет України прийняв рішення про скасування тендеру Українського центру радіочастот щодо створення MNP – мобайл намбер портабіліті.
Про це ЛІГА.net повідомив предствник компанії “Ес Ай Центр”, що брала участь у тендері.
Напередодні, АМКУ відклав ухвалення рішення за скаргою компанії “Ес Ай Центр” до Українського державного центру радіочастот на 18 березня.
Компанія оскаржила підсумки конкурсу з вибору постачальника IT-рішення, яке буде забезпечувати послугу збереження номера абонента при зміні оператора зв’язку (MNP).
Наші Гроші з’ясували, що тендер на створення єдиної бази номерів виграло ТОВ “ДіаЛінк”. Засновники компанії – Сергій Халімоненко та Тетяна Нечипорук – пов’язані з екс-керівником Державної міграційної служби Сергієм Радутним.
Компанія-переможець “ДіаЛінк” розмістилась у підвалі столичної багатоповерхівки. На сайті “Діалінку” ця адреса вказана як адреса технічної підтримки. Хоча саме тут журналісти застали керівника фірми Олександра Басса та Олександра Обухова – ветерана СБУ, який назвався автором тендерної документації.
Також журналісти зауважили в офісі “ДіаЛінку” документи “Уніту”. Ця фірма, як з’ясували попередні розслідування “Наших грошей” (ЗІК), заробляє на біометричних паспортах, які видають міграційна служба та ДП “Документ”, а ще контролює продаж “Укрзалізницею” квитків онлайн.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.