Ми вплинули

Юристи Bihus.Info допомогли журналісту отримати інформацію для розслідування щодо викраденого росіянами медичного обладнання

FacebookTwitterTelegram

Юрист проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Віталій Гусак через скаргу омбудсмену добився відповіді на запит в рамках журналістського розслідування. Йдеться про запит від журналіста Павла Новика щодо надання інформації стосовно викраденого російськими окупантами медичного обладнання на Харківщині.

Після звернення юриста Віталія Гусака до Офісу Омбудсмена, Мереф’янська міська рада надала інформацію про викрадене або знищене обладнання в Мереф’янській центральній районній лікарні, що перебувала під окупацією в період з 24 лютого по вересень 2022 року. 

Раніше журналіст Харківського антикорупційного центру Павло Новик звернувся до Харківської обласної державної адміністрації із запитом про надання інформації по цьому кейсу. Харківська ОДА переслала запит по всім громадам області, однак саме Мереф’янська міська рада Харківської області відмовила журналісту надати відповідь на запит, посилаючись на режим воєнного стану в країні. Тож Павло Новик звернувся до юриста проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Віталія Гусака, який допоміг підготувати звернення до Офісу Омбудсмена.

Після втручання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Мереф’янська міська рада зрештою відповіла на запит та надала всю запитувану інформацію. 

Нагадуємо, що воєнний стан в Україні сам по собі не є підставою для відмови або відтермінування у відповіді на запит на публічну інформацію!

Якщо вам відмовляють у наданні відповідей на запити, зокрема і на підставі дії режиму воєнного стану – звертайтеся за юридичною консультацією до юристів проекту  “Свої Люди” (Bihus.Info) через пошту [email protected].

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Гостомельські чиновники, які роздали мільйони підставним особам, поскаржились на тиск і принтер

   Керівництво Гостомельської селищної військової адміністрації (СВА), реагуючи на звинувачення у роздачі бюджетних коштів на відбудову населеного пункту підставним ФОПам і компаніям, заявило, що в усьому винні тиск правоохоронців і завантаженість принтера. Про це очільники СВА заявили під час пресконференції. 

   Новини

   У справі депутата-втікача Трубіцина засвітився захисник з орбіти Татарова

   За даними порталу Судова влада України, адвокат компанії “Креденс” Андрій Арсірій є одним із захисників у справі обвинуваченого в корупції київського депутата Владислава Трубіцина. У коментарі Bihus.Info і адвокат, і депутат заявили, що не пам’ятають один одного.

   Ми вплинули

   Партнера сина Королевської по фінансовій піраміді затримали у Казахстані

   У Казахстані затримали ймовірного організатора фінансової піраміди HitBeat Music. До ради директорів проєкту входив Ростислав Солод - син екс-нардепів Наталії Королевської і Юрія Солода (ОПЗЖ), він же - депутат Краматорської міської ради від тієї ж, уже забороненої партії.