Важливо
Новини

Нова “Агенція оборонних закупівель” стала постачальником Міноборони

yurchenko-a1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Доходи нового держпідприємства формуються за рахунок контрактів з Міноборони, а штат налічуватиме 151 особу, наразі є 50 співробітників.

Про це стало відомо Bihus.Info з відповіді Міністерства оборони, а також з коментаря заступника міністра оборони Дениса Шарапова.

У червні 2022 р. Міністерство оборони заснувало нове державне підприємство “Агенцію оборонних закупівель”. За статутом це ДП має стати єдиною нацагенцією, що забезпечуватиме централізовану закупівлю товарів, робіт і послуг у сфері нацбезпеки та оборони за кошти держбюджету та інших джерел.

“Це має бути такий “військовий Amazon”, розповідав в інтерв’ю “Українській правді” міністр оборони Олексій Резніков. Це моя мрія, щоб там були всі відомі виробники у світі, крім російських, звісно, ті, яким ми довіряємо, вони були напряму в реєстрі і мали можливість без посередників напряму нам постачати”. 

Нову державну Агенцію очолив Володимир Пікузо, а курує її діяльність у Міноборони заступник міністра Денис Шарапов, експартнер по бізнесу керівника ОП Андрія Єрмака.

У відповіді на запит Bihus.Info Міністерство оборони повідомило, що наразі “єдиним джерелом доходів Підприємства, в межах формування бюджету Підприємства, є доходи, одержані від реалізації товарів, робіт та послуг за державними контрактами з Міністерством оборони України”.

“Агенція вже працює, це ще одне підприємство Міністерства оборони, воно виконує свої завдання, розповів у коментарі Bihus.Info заступник міністра оборони Денис Шарапов. Агенція не отримала жодної копійки з бюджету. Агенція є постачальником для Міністерства оборони. Таким же постачальником, як інші підприємства державні Міністерства оборони”.

Запит.

Загальна штатна чисельність Агенції, відповідно до штатного розкладу, передбачає 151 посаду. Станом на початок листопада на підприємстві була вакантною 101 посада.

Нагадаємо, нещодавно журналісти Bihus.Info з’ясували, що після примусового відчуження акцій п’яти підприємств в управління Міноборони, в наглядовій раді щонайменше одного з них — ПАТ “Укрнафта” — з’явились представники команди керівника ОП Андрія Єрмака. Редакція Bihus.Info запитала їх, як відбулися ці призначення.

 

Після примусового відчуження акцій п’яти підприємств в управління Міноборони, в наглядовій раді щонайменше одного з них — ПАТ “Укрнафта” — з’явились представники команди керівника ОП Андрія Єрмака. Редакція Bihus.Info запитала їх, як відбулися ці призначення.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.