Нелегальна забудова на Переяславській дамбі

У 2007 р. до Переяслав-Хмельницької РДА надійшли заяви 80 громадян […]
У 2007 р. до Переяслав-Хмельницької РДА надійшли заяви 80 громадян з проханням видати їм у приватну власність по 12 соток для ведення індивідуального садівництва. І в приватні руки безоплатно віддали 80 ділянок загальною площею 9,60 га і вартістю 4,42 млн грн. (на той момент еквівалентно мільйону доларів) на Переяславській дамбі.
Про це йдеться у сюжеті Аліси Юрченко.
Про те, що дамбу розкроїли на шматки й роздали в приватну власність, місцеві мешканці довідалися лише кілька років по тому, коли на гідроспоруді почали один за одним виростати будинки.
Більшість людей, яких вдалося ідентифікувати, справді були не з Переяслава і не зі Стовп’яг, а з Борисполя. При цьому щонайменше 19 ділянок із 80-и отримали люди, ниточки від котрих тягнуться до бориспільських бізнесменів братів Олександра і Володимира Гнатків, а якщо копнути глибше – то і до столичного чиновника Андрія Вавриша.
Дві ділянки виділили бориспільським бізнесменам братам Гнаткам. Глядачам програми «Наші Гроші» вони відомі як власники будівельної фірми «ПМК-10», котра кілька років тому розіграла зі своєю ж материнською фірмою тримільйонний тендер на будівництво фонтану в Борисполі. Ще тоді журналісти окрім хамського розпилу тендеру підмітили іншу деталь: бориспільська адреса фірми (вул. Броварська, 50) слугувала місцем прописки для багатьох компаній і зокрема фірм родини Андрія Вавриша – ТОВ «Габбро Плюс», ТОВ «Блант Девелопмент» і ТОВ «Акронабуд». Останні п’ять років Вавриш обіймав посаду зам-глави Департамента містобудування та архітектури КМДА й начальника Служби містобудівного кадастру. З цих посад він звільнився минулого місяця – офіційно «за власним бажанням», а по факту після того, як журналісти почали цікавитися результатами службового розслідування по його діяльності в департаменті.
Чотири ділянки дісталися родині Гунарі. Один з них, Андрій Іванович Гунарі, відомий як менеджер Гнатків: ще з 2004 р. він керує їхнім ТОВ «Будінвест» (приписка, до речі, на тій же Броварській 50). Інший – Роман Іванович Гунарі – раніше був співзасновником ТОВ «ОК «Гірський Сад», коли його директором значилася Тетяна Вавриш.
Детальніше у матеріалі Лесі Іванової на сайті “Наші гроші”.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниГостомельські чиновники, які роздали мільйони підставним особам, поскаржились на тиск і принтер
Керівництво Гостомельської селищної військової адміністрації (СВА), реагуючи на звинувачення у роздачі бюджетних коштів на відбудову населеного пункту підставним ФОПам і компаніям, заявило, що в усьому винні тиск правоохоронців і завантаженість принтера. Про це очільники СВА заявили під час пресконференції.
У справі депутата-втікача Трубіцина засвітився захисник з орбіти Татарова
За даними порталу Судова влада України, адвокат компанії “Креденс” Андрій Арсірій є одним із захисників у справі обвинуваченого в корупції київського депутата Владислава Трубіцина. У коментарі Bihus.Info і адвокат, і депутат заявили, що не пам’ятають один одного.
Партнера сина Королевської по фінансовій піраміді затримали у Казахстані
У Казахстані затримали ймовірного організатора фінансової піраміди HitBeat Music. До ради директорів проєкту входив Ростислав Солод - син екс-нардепів Наталії Королевської і Юрія Солода (ОПЗЖ), він же - депутат Краматорської міської ради від тієї ж, уже забороненої партії.