Ми вплинули

МВС повернуло вертольоти, що були в оренді приватної фірми

yurchenko-a1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Раніше, як повідомлялося в сюжеті Аліси Юрченко, Міністерство внутрішніх справ не […]

Раніше, як повідомлялося в сюжеті Аліси Юрченко, Міністерство внутрішніх справ не поспішало повертати гвинтокрили МВС, що перебували в оренді ПрАТ «Українські вертольоти». А це – 12 вертольотів: з них 4 борти орендовані компанією напряму у військової частини 2269, підпорядкованої Внутрішнім військам МВС, ще 8 – у міліцейського держпідприємства «Хорів-Авіа».

Прокуратура навіть ініціювала судовий процес повернення вертольотів, орендованих компанією «Українські вертольоти». Але на засіданнях суду представники МВС не підтримували позови прокуратури і заявляли про відсутність вимоги повертати гвинтокрили. Журналісти програми «Наші гроші» відвідали судове засідання та переконалися, що позови в інтересах МВС прокуратура програвала через позицію МВС.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, після виходу сюжету в ефір повідомив, що у результаті перемовин 4 вертольоти, які перебувать в оренді приватних компаній, вже обслуговюють Національну гвардію і за півтори місяці вже врятували понад 100 бійців. Одна жодних офіційних даних такої співпраці немає.

Нагадаємо, що «Українські вертольоти» – найбільша вертольота компанія України. Чистий прибуток компанії у 2012 році становив 9 млн грн, 2011-го – майже 6 млн. грн. Держава щомісяця отримує від «Українських вертольотів» 240 тис. грн орендної плати за кожен борт. Або 80 млн грн загалом за рік. За даними Агентства SMIDA, акціонерами компанії «Українські вертольоти» є дві фізичні особи. 39% акцій належить її гендиректорові Володимиру Ткаченку. – його дружині Олександрі Ткаченко. За інформацією програми «Наші гроші», з компанією пов’язують Віктора Медведчука та Сергія Тігіпка.

 

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Новини

      НАБУ і САП повідомили про підозру судді Печерського суду Ільєвій з сюжету Bihus.Info

      Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем судді Печерського районного суду і фігурантці сюжету Bihus.Info Тетяні Ільєвій. Про це повідомляє “Слово і діло” з посиланням на джерела в правоохоронних органах. 

      Новини

      Нардеп Ісаєнко з’явився на засіданні парламентського комітету у мерчі будівельної групи, зв’язок із якою спростовує

      Народний депутат від вже забороненої партії “Опозиційна платформа за життя” Дмитро Ісаєнко з’явився на засіданні парламентського комітету у кофті з мерчем будівельної групи Perfect Group, причетність до якої нардеп офіційно не визнає. 

      Новини

      СБУ підтвердила розслідування Bihus.Info: у дружини і родичів ексрозвідника Семочка є паспорти рф

      Служба безпеки України підтвердила наявність громадянства рф, чинних російських паспортів рф та російських податкових номерів у дружини та родичів колишнього замголови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Про це Bihus.Info стало відомо із відповіді СБУ на депутатське звернення.