Журналісти розробили гру, де можна отримати «котиків» за перевірку родинних зв’язків суддів

Журналісти проекту розслідувань Bihus.info розробили онлайн-платформу, за допомогою якої користувачі зможуть отримати винагороду, розшифровуючи декларації та заповнюючи базу родинних зв’язків суддів.
Про це повідомив Денис Бігус у Facebook.
Винагорода за виконане на сайті завдання обчислюватиметься в ігровій валюті «котик», які користувач зможе перевезти в один з обраних творцями платформи благодійних фондів.
«Там є «Таблеточки», «Повернись живим», там є фонд допомоги тваринами та «Агенти змін», які покращують Київ», — повідомив Бігус.
Виконання завдань на сайті відбуватиметься у ігровій формі та буде передбачати перехід на різні рівні складності та отримання винагород.
«На виконання кожного проекту ми закладаємо певний бюджет. У нас було декілька варіантів, як його використати: ми могли найняти людей, які б проглядали декларації протягом року, а могли зробити те, що власне ми й зробили», — сказав Денис Бігус в коментарі Громадському.
Він також додав, що від початку запуску платформи, 12 квітня, у ній зареєструвалось близько 4 тисяч користувачів, які заробили близько 12 тисяч «котиків».
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новини5 перевірок за 2 тижні: Антимонопольний досліджує тендери на 10 млн за заявами юристів Bihus.Info
За перші два тижні 2021-го Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав вже 5 перевірок за заявами юристів проєкту “Тисни” (Bihus.Info). Загальна сума тендерів, які перевіряють антимонопольники, - майже 10 мільйонів гривень.
Юрист проєкту “Свої люди” допоміг журналістці добитись від держорганів інформації щодо пільгових кредитів
Після скарги журналістки Алли Максимчук та юриста Віталія Гусака до Омбудсмена, Рівненська міськрада і Держмолодьжитло нарешті погодились надати документи щодо отримувачів бюджетних кредитів в Рівному.
“На правах анонімності”: як захистити журналістські джерела від розкриття
Чи має право журналіст залишити в таємниці того, хто надав інформацію? В яких випадках розкриття джерела є обов’язковим і як захищені права журналістів під час обшуків - пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.