Журналісти Bihus.Info перемогли в 3-х з 5-ти номінацій премії “Честь Професії 2019”

Команда Bihus.Info перемогла в трьох номінаціях престижного конкурсу "Честь професії" - за краще подання складної теми, кращий резонансний матеріал та в номінації "Надія журналістики".
Результати премії оголосили на урочистій церемонії 23 травня.
У номінації “Найкраще подання складної теми” переміг сюжет Марини Ансіфорової “Штаб-квартира судді Артура”.
Кращим резонансним матеріалом стало розслідування Лесі Іванової “Розвідкою по нирках” про розвідника Семочка.
А в номінації “Надія журналістики” переміг Антон Столяров з матеріалом про ректора “Гніздечко від орла”.
Переможні розслідування можна передивитись нижче.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниЮридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.
“Аби вивезти друга, ми перевдягли його у священника”: розповідь залізничника, який пережив окупацію Херсона та виходив на проукраїнські мітинги
Херсон пробув в окупації вісім місяців. Після того, як Збройні Сили України вибили росіян з міста, світ дізнався про чергові воєнні злочини окупантів. Гуманітарна криза, грабежі, залякування, зникнення або вбивства людей ─ це те, що пережили херсонці, які, попри присутність російських військових в місті, в перші тижні окупації масово виходили на проукраїнські мітинги ─ аж поки по них не відкрили вогонь. Як росіяни захоплювали місто, грабували його та залякували мешканців ─ у розповіді залізничника, який в окупації провів два місяці.