“Зеленський, як культурний діяч - однозначно малорос”, - Володимир В’ятрович

Президент України Володимир Зеленський однозначно є “малоросом” як актор і культурний діяч. Ознаки цього вже є і в його політиці, сказав екс-директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.
“Зеленський, як культурний діяч - однозначно малорос”, - Володимир В’ятрович

Данило

Мокрик

Всі тексти автора

“Його культурні підходи - абсолютно малоросійські і дуже далекі від розуміння української культури. Чи Зеленський малорос, як президент - поки що рано казати”, - сказав Володимир В’ятрович.

Водночас він сказав, що ознаки “малоросійства” Зеленського проявилися вже у тому, що у Бабиному Яру не було офіційних заходів, і на таких заходах не був присутній Володимир Зеленський, як президент.

“Це - відсутність уваги до пам’яті, до важливих питань, пов’язаних з минулим країни. Це - теж основа малоросійства. Він має ще можливості для того, щоб показати, що Зеленський-актор і Зеленський-президент - це трошки різні люди. Але хотілося б, щоб це робилося активніше та більш впевнено. Бо такі помилки, як з Бабиним Яром, - досить помітні і дуже викличні”, - сказав політик.

Те, що Володимир Зеленський з’явився 29 вересня у Бабиному Яру в приватному порядку і лише увечері, після суспільного обурення, В’ятрович назвав “дітвацтвом”.

Раніше, 30 вересня, Володимир В’ятрович на своїй Facebook-сторінці написав: “Він мав бути там не в персональному (чи то авральному, після шквалу критики) порядку, а в рамках державних заходів, яких цьогоріч вперше не провели”.