“Зеленський, як культурний діяч – однозначно малорос”, – Володимир В’ятрович
Президент України Володимир Зеленський однозначно є “малоросом” як актор і культурний діяч. Ознаки цього вже є і в його політиці, сказав екс-директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.
“Його культурні підходи – абсолютно малоросійські і дуже далекі від розуміння української культури. Чи Зеленський малорос, як президент – поки що рано казати”, – сказав Володимир В’ятрович.
Водночас він сказав, що ознаки “малоросійства” Зеленського проявилися вже у тому, що у Бабиному Яру не було офіційних заходів, і на таких заходах не був присутній Володимир Зеленський, як президент.
“Це – відсутність уваги до пам’яті, до важливих питань, пов’язаних з минулим країни. Це – теж основа малоросійства. Він має ще можливості для того, щоб показати, що Зеленський-актор і Зеленський-президент – це трошки різні люди. Але хотілося б, щоб це робилося активніше та більш впевнено. Бо такі помилки, як з Бабиним Яром, – досить помітні і дуже викличні”, – сказав політик.
Те, що Володимир Зеленський з’явився 29 вересня у Бабиному Яру в приватному порядку і лише увечері, після суспільного обурення, В’ятрович назвав “дітвацтвом”.
Раніше, 30 вересня, Володимир В’ятрович на своїй Facebook-сторінці написав: “Він мав бути там не в персональному (чи то авральному, після шквалу критики) порядку, а в рамках державних заходів, яких цьогоріч вперше не провели”.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.