Запрошуємо на стажування в спецпроєкт «нові розслідувачі в Bihus.Info” (спільно з ІРРП)

Bihus.Info спільно з ІРРП оголошує набір у спецпроєкт “Нові розслідувачі в Bihus.Info”, в рамках якого 8 журналісток/ів з різних регіонів України навчатимуться в редакції Bihus.Info впродовж 4 місяців. Найкращі матимуть можливість залишитись після стажування і працювати з Bihus.Info.
“Нові розслідувачі в Bihus.Info” – це можливість прокачати навички викривачів для молодих журналістів під менторством команди Bihus.Info. З 1 листопада 2019 по 28 лютого 2020 8 журналисток/ів з різних регіонів навчатимуться будувати гіпотези та обирати теми, співпрацювати з операторами, режисерами і дизайнерами, дізнаються, як це працює в Bihus.Info та практикуватимуть отримані знання в роботі над власними сюжетами. А після закінчення учасники отримають шанс продовжити роботу з Bihus.Info.
Для участі потрібно заповнити анкету-заявку до 17 жовтня 2019 року (включно): http://bit.ly/NI-in-BI. Учасники/ці будуть відібрані та отримають лист-запрошення до 19 жовтня 2019 року (включно).
Участь у проєкті – безкоштовна. Учасникам/цям з інших міст пропонується проживання, компенсація транспортних витрат та надається стипендія за кожне опубліковане розслідування у рамках проєкту (детально про умови – на сайті ІРРП).
Перший етап спецпроєкту – участь у базовому тренінгу «Робота журналіста/ки на телепрограмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» (1-3 листопада 2019 року, м. Київ) під час якого учасники/ці отримають знання та навички організації роботи над розслідуванням на початковому етапі:
– визначення критеріїв, за якими редакція обирає тему для загальнонаціонального розслідування;
– напрацювання гіпотези, тезового плану тощо;
– розподіл обов`язків під час роботи з іншими членами команди телепрограми, зокрема з телеоператорами, режисерами, дизайнерами та SMM-менеджерами;
– вимоги до відеоряду і роботу журналіста в кадрі;
– сторітелінгу у розслідувальному відеопроєкті тощо.
Другий етап – практичний навчальний візит до редакції (4-10 листопада 2019 року, м. Київ) під час якого учасники працюватимуть з командою Bihus.Info. Вони закріплять та поглиблять знання і навички, отримані під час базового тренінгу, а також побачать, як насправді організована робота великого розслідувального проєкту;
І нарешті третій, основний етап – проведення розслідувань у групах з 4 журналісток/ів під менторством 2 журналісток/ів телепроєкту «Наші гроші з Денисом Бігусом» (з 11 листопада 2019 року по 28 лютого 2020 року, м. Київ). Планується щомісячне виробництво 1 розслідування групою журналісток/ів під менторством Максима Опанасенка і Лесі Іванової та редакційним супровідом Аліси Юрченко і Дениса Бігуса.
Паралельно з цим відбудеться кілька інструментальних та секторальних тренінгів для учасників проєкту з метою поглиблення знань та навичок, необхідних для проведення розслідувань на телепроєкті.
З усіх питань звертайтеся за номером телефону (067) 777-14-48 або пишіть на електронну скриньку [email protected]
Контактна особа: Марина Логачова, асистент проєкту з розвитку розслідувальної журналістики ІРРП.
Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]