Важливо
Новини

Законний мер Херсона доручив зібрати дані про кількість тих, хто виїхав, по будинках — готуються до опалювального сезону

yurchenko-a1.jpg
FacebookTwitterTelegram

У коментарі Bihus.Info мер Херсона Ігор Колихаєв пояснив, що це зроблено для того, аби зрозуміти, чи є будинки, які можна не готувати до наступного опалювального сезону, не подавати воду та чи всім вистачає бомбосховищ на випадок контрнаступу ВСУ

Редакція Bihus.Info отримала копію доручення міського голови Херсона Ігоря Колихаєва від 1 червня 2022 р. У ньому мер доручив головам райрад і головам ОСББ до 3 червня надати в табличках дані про адреси будинків та кількість мешканців і голів ОСББ, що виїхали за межі окупованої області, в розрізі під’їздів. У подальшому мер ставить завдання надавати такі дані щотижня.

 

Зазначимо, що в документі немає доручення надавати більш детальну інформацію з переліком квартир чи прізвищ містян, які виїхали через окупацію.

Разом з тим у місті ширяться чутки про те, що окупанти збирають дані про житло, з якого виїхали херсонці, для розселення російських загарбників. Таку інформацію оприлюднювали, зокрема, в Головному управлінні розвідки Міноборони у травні.

Редакція Bihus.Info поспілкувалася з Ігорем Колихаєвим з приводу цього доручення. Мер пояснив, що розпорядження “пов’язане з тими підготовчими роботами, які потрібно виконувати, щоб підготуватися до опалювального сезону”. 

“Ми розуміємо, що в нас бюджет урізаний, і ми мусимо чітко розуміти, скільки у будинках перебуває людей, зазначив Ігор Колихаєв. Якщо в будинку умовно перебуває одна людина, і ми не бачимо можливості подачі туди тепла, тоді ми будемо розглядати можливість переселити людей на момент опалювального сезону. Те ж стосується і води. Нам потрібно налагодити дисципліну, тому що через брак коштів ми не можемо вести ремонтні роботи”. 

Мер також  пояснив, що паралельно з цим збирають дані про стан бомбосховищ і підвальних приміщень, щоб порахувати, чи відповідають вони кількості містян, які лишились у Херсоні, та надавати мешканцям коректні інструкції щодо них на випадок контрнаступу ВСУ або повітряних тривог. Питання про фотофіксацію стану бомбосховищ також зазначене у дорученні від 1 червня.

Нагадаємо, Ігор Колихаєв залишився в окупованому місті, продовжує керувати Херсоном уже не з мерії і попри призначення окупантами гауляйтера Олександра Кобеця (детальна біографія псевдомера тут).

Випуск про колаборантів Херсонщини тут:


 

Редакція Bihus.Info отримала копію резюме, яке окупаційний псевдомер Херсона Олександр Кобець подавав, щоб влаштуватися на роботу в Києві. Резюме підтверджує його роботу на КДБ та СБУ. Після спецслужб він працював в “Альфа-Банку”

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Екстесть заступника керівника ОП Татарова зареєстрував ФОП за адресою благодійного фонду з орбіти Каськіва

   Колишній тесть заступника керівника Офісу президента Олега Татарова Олександр Павлушин у травні 2022-го зареєстрував ФОП на Закарпатті. Юридична адреса реєстрації приватного підприємця Павлушина - недобуд у с. Пилипець. Разом з ним у цьому ж недобуді зареєстрований благодійний фонд, який веде до чиновника часів Януковича Владислава Каськіва, не покараного за крадіжки мільйонів на національних проектах. 

   Новини

   Справу заступника керівника ОП Олега Татарова закрили на початку повномасштабної війни

   Кримінальне провадження, де фігурував заступник керівника Офісу президента Олег Татаров, закрили у квітні 2022 року. Його підозрювали в причетності до дачі хабара за фальсифікацію експертизи в епізоді про заволодіння коштами Національної гвардії.