Важливо
Новини

Юристи проєкту “Свої Люди” добились відкриття інформації про зарплати і премії мерії на Донеччині

FacebookTwitterTelegram
Суд вже двічі штрафував чиновників Соледару за ненадання інформації про зарплати громадському активісту Сергію Губаренку. Однак цього разу спільно з юристами проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Сергій добився визнання незаконними дій міськради і суд зобов’язав чиновників відкрити ці дані. 

Як повідомляє юрист проєкту «Свої Люди» (Bihus.Info) Роман Лихачов, цього разу за ненадання інформації чиновників може чекати кримінальна відповідальність. 

Нагадаємо, раніше чиновники міськради Соледару двічі відмовлялись надавати інформацію про зарплати на запит місцевого активіста, учасника бойових дій Сергія Губаренко. Тоді активіст звернувся до юриста проєкту «Свої Люди» Романа Лихачова, який допоміг йому із заявою до суду.

«Вже двічі їх штрафував суд за ненадання інформації на запити, однак вони продовжують приховувати інформацію, бо думають, що люди будуть обурені преміями у 200% в умовах суцільної економії», – говорить Сергій Губаренко. 

Після двох штрафів юрист і активіст звернулись до Донецького окружного адмінсуду, який зобов’язав чиновників повторно розглянути запит активіста і надати йому всю необхідну інформацію. 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Комунальні “Харківські тепломережі” віддали 150 млн оточенню свого ж директора

   150 млн грн за півроку. Саме на таку суму отримала підрядів від комунального підприємства “Харківські теплові мережі” новенька фірма, яка пов’язана з керівником цього підприємства Василем Скопенко.

   Новини

   “Фінансова опора”: у 2020-му “Голос” спонсорували співробітники мережі дитячих мовних курсів 

   У 2020-му році на рахунок партії «Голос» надійшло понад 500 тисяч гривень. Така сума вказана у двох останніх звітах політсили – за перший та другий квартали 2020 року. Серед донорів – жителі Києва, Харкова, Запоріжжя та Кам’янця-Подільського. Дехто з них «закинув» партії 31 гривню, а дехто – майже 200 тисяч. Найбільш «мажорними» донорами виявилися співробітники мережі дитячої мовної школи Green Country, які «підтримали» політсилу на понад півмільйона гривень. Серед співзасновників закладу – Наталя Лотоцька, дружина екскандидата від “Голосу”, одного з засновників мережі «Опора» та члена Центральної виборчої комісії Андрія Гевка.

   Новини

   Як викладачі Київського національного університету культури і мистецтв Поплавського у 2020-му спонсорували партію Поплавського

   Понад один мільйон гривень – саме стільки у 2020 році “Аграрна партія” офіційно отримала від своїх донорів. Прихильники політсили перераховували від 450 гривень до 200 тисяч. Найбільш щедрими та активними прихильниками партії стали викладачі та співробітники Київського національного університету культури і мистецтв, президентом якого є Михайло Поплавський. Можливо, це пов’язано з тим, що у тому ж році головою “Аграрної партії” став… Михайло Поплавський.