Важливо
Новини

Юристи проєкту “Свої Люди” добились відкриття інформації про зарплати і премії мерії на Донеччині

FacebookTwitterTelegram
Суд вже двічі штрафував чиновників Соледару за ненадання інформації про зарплати громадському активісту Сергію Губаренку. Однак цього разу спільно з юристами проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Сергій добився визнання незаконними дій міськради і суд зобов’язав чиновників відкрити ці дані. 

Як повідомляє юрист проєкту «Свої Люди» (Bihus.Info) Роман Лихачов, цього разу за ненадання інформації чиновників може чекати кримінальна відповідальність. 

Нагадаємо, раніше чиновники міськради Соледару двічі відмовлялись надавати інформацію про зарплати на запит місцевого активіста, учасника бойових дій Сергія Губаренко. Тоді активіст звернувся до юриста проєкту «Свої Люди» Романа Лихачова, який допоміг йому із заявою до суду.

«Вже двічі їх штрафував суд за ненадання інформації на запити, однак вони продовжують приховувати інформацію, бо думають, що люди будуть обурені преміями у 200% в умовах суцільної економії», – говорить Сергій Губаренко. 

Після двох штрафів юрист і активіст звернулись до Донецького окружного адмінсуду, який зобов’язав чиновників повторно розглянути запит активіста і надати йому всю необхідну інформацію. 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.