Блоги

Выступление украинской делегации блогеров в Гданьске

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Выступление украинской делегации блогеров в Гданьске 25 октября 2014 года

#BFGdansk Фрагмент выступления Сергея Иванова (https://www.facebook.com/pages/Sergii…), блогера из Украины, на форуме блогеров в Гданьске (Польша), 25 октября 2014 года. На видео также блогер Денис Бигус (https://www.facebook.com/monti.czarda…). Форум блогеров в Гданьске проходил в Шекспировском театре Shakespeare’s Theatre Gdansk (http://teatrszekspira.pl/?page_id=38&…)

 

 

 

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука

   Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.

   Новини

   Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів

   Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.