Блоги

Выступление украинской делегации блогеров в Гданьске

bihusjpg1.jpg
FacebookTwitterTelegram

Выступление украинской делегации блогеров в Гданьске 25 октября 2014 года

#BFGdansk Фрагмент выступления Сергея Иванова (https://www.facebook.com/pages/Sergii…), блогера из Украины, на форуме блогеров в Гданьске (Польша), 25 октября 2014 года. На видео также блогер Денис Бигус (https://www.facebook.com/monti.czarda…). Форум блогеров в Гданьске проходил в Шекспировском театре Shakespeare’s Theatre Gdansk (http://teatrszekspira.pl/?page_id=38&…)

 

 

 

 

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

Хочеш закинути нам тему? Закинь!

Новини

Шлейф “опозиції”: хто “рулить” рейдерськими історіями Кіровоградщини

За останні 5 років на Кіровоградщині від рейдерів постраждала низка агропідприємств, земельний банк яких складав від однієї до п’яти тисяч гектарів. Рейдерська схема проста – з допомогою «чорного» реєстратора за підробленими документами з Держреєстру викреслюється актуальний власник та вписується новий і поки фермер судиться і чекає розслідування - рейдери переоформлюють землю та інші активи. В усіх цих історіях фігурують одні й ті ж персони, структури та навіть адреси, прямо чи опосередковано пов’язані з місцевим підприємцем з депутатським мандатом Ростиславом Вакуликом та рядом інших політиків.

Ми вплинули

80 мільйонів для держави: з фігуранта розслідування Bihus.Info Микитася стягнули в бюджет 80 млн застави

Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави 80 млн грн застави, яка була внесена колишнім народним депутатом і експрезидентом "Укрбуду" Максимом Микитасем.