вугілля

Кропачов звинуватив програму “Наші гроші з Денисом Бігусом” у обшуках (відповідь програми)

01.02.2018
Бізнесмен Віталій Кропачов звинуватив програму “Наші гроші з Денисом Бігусом” у обшуках, які Національне антикорупційне бюро провело в офісах та будинку бізнесмена.

Вкрадені за Януковича вугільні пласти переписали на нового “смотрящого”

17.01.2018

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Компанії з оточення Януковича, які у 2012 році без конкурсу отримали запаси вугілля на території держшахт, переписали на осіб, яких пов'язують із вугільним бізнесменом Віталієм Кропачовим.

Місце збагачення: хто контролює вугільні активи після Януковича

17.01.2018

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
У 2017 році Україна імпортувала вугілля на 2,4 млрд. доларів. 56% - імпортовані з Росії. Водночас країна не використовує власний ресурс: пласти українських вугільних шахт, “отримані” у 12 році оточенням Януковича, не повернулись державі а потрапили у власність до фаворита нової влади.

Бізнес родини Королевської переписали на її “водія”

31.10.2017

НАДІЯ

БУРДЄЙ

Всі тексти автора
Нардеп Опозиційного блоку Наталія Королевська не задекларувала жодного автомобіля або бізнесу. Однак автомобіль, який регулярно возить нардепа належить нинішньому формальному власнику “колишнього” бізнесу родини Королевської, йдеться у розслідуванні Надії Бурдєй для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

НАБУ розбирається з мільярдом, який «Краснолиманська» спустила через «прокладки» нардепа Тригубенка

04.04.2017
Детективи НАБУ розслідують факти зловживання службовим становищем на ДП «Краснолиманська» при закупівлі вугілля та постачання його ПАТ «Центренерго» (78,29% належить державі).

ДТЕК визнав, що вугілля в тарифі "Ротердам+" не відповідає вимогам зовнішніх ринків

26.03.2017
Якість вугілля з тимчасово непідконтрольних територій не відповідає вимогам зовнішніх ринків. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив генеральний директор енергохолдингу ДТЕК Максим Тимченко.

Порошенко дав голові НКРЕКП Вовку ще 1,5 року

26.03.2017
Президент Петро Порошенко затвердив план ротації голови та членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно з яким керівник регулятора Дмитро Вовк може залишатися на своїй посаді ще 18 місяців.