Новини

Всенамамі, сусід-хабарник і земля за копійки нардепа Міщенка

1foto.png
FacebookTwitterTelegram

Родичі народного обранця Сергія Міщенка заробляють на його виборчому окрузі, володіють берегом Дніпра в Трипіллі, нерухомістю в Криму та в Києві на Печерську.

Родичі народного обранця Сергія Міщенка заробляють на його виборчому окрузі, володіють берегом Дніпра в Трипіллі, нерухомістю в Криму та в Києві на Печерську. Сам Сергій Міщенко зміг з шаленою знижкою купити землею на печерських схилах і почав будівництво поруч з п’ятиповерхівкою своєї тещі, розповідає Мар”яна Мотрунич для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Декларація нардепа Міщенка за 2015 рік: нерухомість, годинники, ювелірка і його хобі – 2 рушниці і мисливський карабін. Сім’я задекларувала водний транспорт, а з машин у власності дружини – Сузукі Гранд Вітара 2006 р.в. та в  користуванні нардепа мамин – Фольксваген Транспортер 2014 р.в.

У самого нардепа – будинок в курортному Яремче, який він ділить із Петром Мельником – екс-ректором утікачем податкової академії. Ще один із співвласників – сусід родини Азарова у дачному кооперативі «Чехово», що в Криму.

У 2014 році сім’я Міщенка задекларувала більше 6 млн грн загального доходу, з яких понад 5 – приніс продаж іншого, попереднього карпатського будинку. Цих грошей нардепу вистачило на 20 соток землі у Царському селі на столичному Печерську. Ринкова вартість однієї сотки – близько 100 тис дол, тобто за курсом долара на осінь 2014 року ця нерухомість мала б вартувати біля 25 млн грн. Нині нардеп будується поруч з вже зведеним п”ятиповерховим будинком, записаним на його тещу – Ольгу Сєру.

Родичі Міщенка згадувались у програмі “Наші гроші” у 2014 році, коли новостворена компанія «Аеропорт паркінг» без конкурсу взялася обслуговувати найпривабливіші паркувальні майданчики летовища – найближчі до терміналів D та B. Саме на цих стоянках плата – найвища – 15-30 грн за годину, а в аеропорту залишилися віддалені від терміналів парковки – дешевші. Засновники “Аеропорт паркінг” були помічники нардепа Міщенка та бізнес-партнер його тестя і помічника Валерія Сєрого. Власне Сєрий був напряму співзасновником компанії “Авто-Україна”, яка теж без конкурсу зайняла місце ліквідованого державного Skytaxi.

Батьки самого Міщенка ніколи не вели підприємницької діяльності, але кошти на нерухомість теж знайшли.

На початку 2000-х родичі, тоді ще прокурора Сергія Міщенка, купили кілька земельних ділянок на березі Дніпра, в селі Трипілля під Києвом. Колишній сусід нардепа Міщенка, суддя Вищого Господарського Суду, Олексій Євсіков стверджує, що депутат давно там облаштувався. «Міщенко там дуже давно побудувався. Я з ним особисто не знайомий, просто знав, що там живе така людина. До речі, дуже багато зробив для села, починаючи з дороги під’їзної, якою тепер пів села користується і закінчуючи, якщо я не помиляюся звичайно, трансформаторні підстанції, допомагав проводити газ, особливо, що стосувалося бідних мешканців села» – Олексій Євсіков.

Будинок в Трипіллі належить матері нардепа – Марії Михайлівні, але вона там не мешкає, а живе за Борисполем. Адвокат сім’ї Міщенків, пов’язаний із фірмами тещі народного обранця Володимир Добринін пояснив, звідник кошти: «У Міщенка батьки, а саме тато отримував достатньо високу пенсію, тобто на сьогодні я не можу сказати, воно достатньо високо, але все одно були і якість збереження. Достатньо висока пенсія, тобто, вона шахтарська, тобто вона не мінімальна». І додав, що в нерухомість у Трипіллі вкладали гроші й батьки дружини Сергія Міщенка.

Поруч з нерухомістю матері депутата в Трипіллі – ще дві земельні ділянки оформлені на сестру Сергія Міщенка – Олену Чорноштан, яка теж ніколи не вела приватний бізнес. Та ще дві земельні ділянки майже на воді пані Чорноштан орендує. Але ні народний обранець Сергій Міщенко, ні його племінниця, прокурор Дарницької прокуратури Києва Оксана Чорноштан не відобразили у своїх деклараціях майно родини в Трипіллі.

 

Також у декларації не знайти сусідній, поки що недобудований будинок, оформлений на тещу нардепа Ольгу Сєру. Крім того, Ользі Серій належать 3 земельні ділянки поруч з будинком Марії Міщенко. Адвокат нардепа пояснює це тим, що Міщенко “постійно нею не користується”.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

   Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

   Новини

   Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

   14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.

   Новини

   “Аби вивезти друга, ми перевдягли його у священника”: розповідь залізничника, який пережив окупацію Херсона та виходив на проукраїнські мітинги

   Херсон пробув в окупації вісім місяців. Після того, як Збройні Сили України вибили росіян з міста, світ дізнався про чергові воєнні злочини окупантів. Гуманітарна криза, грабежі, залякування, зникнення або вбивства людей ─ це те, що пережили херсонці, які, попри присутність російських військових в місті, в перші тижні окупації масово виходили на проукраїнські мітинги ─ аж поки по них не відкрили вогонь. Як росіяни захоплювали місто, грабували його та залякували мешканців ─  у розповіді залізничника, який в окупації провів два місяці.