Новини

Всенамамі, сусід-хабарник і земля за копійки нардепа Міщенка

1foto.png
FacebookTwitterTelegram

Родичі народного обранця Сергія Міщенка заробляють на його виборчому окрузі, володіють берегом Дніпра в Трипіллі, нерухомістю в Криму та в Києві на Печерську.

Родичі народного обранця Сергія Міщенка заробляють на його виборчому окрузі, володіють берегом Дніпра в Трипіллі, нерухомістю в Криму та в Києві на Печерську. Сам Сергій Міщенко зміг з шаленою знижкою купити землею на печерських схилах і почав будівництво поруч з п’ятиповерхівкою своєї тещі, розповідає Мар”яна Мотрунич для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Декларація нардепа Міщенка за 2015 рік: нерухомість, годинники, ювелірка і його хобі – 2 рушниці і мисливський карабін. Сім’я задекларувала водний транспорт, а з машин у власності дружини – Сузукі Гранд Вітара 2006 р.в. та в  користуванні нардепа мамин – Фольксваген Транспортер 2014 р.в.

У самого нардепа – будинок в курортному Яремче, який він ділить із Петром Мельником – екс-ректором утікачем податкової академії. Ще один із співвласників – сусід родини Азарова у дачному кооперативі «Чехово», що в Криму.

У 2014 році сім’я Міщенка задекларувала більше 6 млн грн загального доходу, з яких понад 5 – приніс продаж іншого, попереднього карпатського будинку. Цих грошей нардепу вистачило на 20 соток землі у Царському селі на столичному Печерську. Ринкова вартість однієї сотки – близько 100 тис дол, тобто за курсом долара на осінь 2014 року ця нерухомість мала б вартувати біля 25 млн грн. Нині нардеп будується поруч з вже зведеним п”ятиповерховим будинком, записаним на його тещу – Ольгу Сєру.

Родичі Міщенка згадувались у програмі “Наші гроші” у 2014 році, коли новостворена компанія «Аеропорт паркінг» без конкурсу взялася обслуговувати найпривабливіші паркувальні майданчики летовища – найближчі до терміналів D та B. Саме на цих стоянках плата – найвища – 15-30 грн за годину, а в аеропорту залишилися віддалені від терміналів парковки – дешевші. Засновники “Аеропорт паркінг” були помічники нардепа Міщенка та бізнес-партнер його тестя і помічника Валерія Сєрого. Власне Сєрий був напряму співзасновником компанії “Авто-Україна”, яка теж без конкурсу зайняла місце ліквідованого державного Skytaxi.

Батьки самого Міщенка ніколи не вели підприємницької діяльності, але кошти на нерухомість теж знайшли.

На початку 2000-х родичі, тоді ще прокурора Сергія Міщенка, купили кілька земельних ділянок на березі Дніпра, в селі Трипілля під Києвом. Колишній сусід нардепа Міщенка, суддя Вищого Господарського Суду, Олексій Євсіков стверджує, що депутат давно там облаштувався. «Міщенко там дуже давно побудувався. Я з ним особисто не знайомий, просто знав, що там живе така людина. До речі, дуже багато зробив для села, починаючи з дороги під’їзної, якою тепер пів села користується і закінчуючи, якщо я не помиляюся звичайно, трансформаторні підстанції, допомагав проводити газ, особливо, що стосувалося бідних мешканців села» – Олексій Євсіков.

Будинок в Трипіллі належить матері нардепа – Марії Михайлівні, але вона там не мешкає, а живе за Борисполем. Адвокат сім’ї Міщенків, пов’язаний із фірмами тещі народного обранця Володимир Добринін пояснив, звідник кошти: «У Міщенка батьки, а саме тато отримував достатньо високу пенсію, тобто на сьогодні я не можу сказати, воно достатньо високо, але все одно були і якість збереження. Достатньо висока пенсія, тобто, вона шахтарська, тобто вона не мінімальна». І додав, що в нерухомість у Трипіллі вкладали гроші й батьки дружини Сергія Міщенка.

Поруч з нерухомістю матері депутата в Трипіллі – ще дві земельні ділянки оформлені на сестру Сергія Міщенка – Олену Чорноштан, яка теж ніколи не вела приватний бізнес. Та ще дві земельні ділянки майже на воді пані Чорноштан орендує. Але ні народний обранець Сергій Міщенко, ні його племінниця, прокурор Дарницької прокуратури Києва Оксана Чорноштан не відобразили у своїх деклараціях майно родини в Трипіллі.

 

Також у декларації не знайти сусідній, поки що недобудований будинок, оформлений на тещу нардепа Ольгу Сєру. Крім того, Ользі Серій належать 3 земельні ділянки поруч з будинком Марії Міщенко. Адвокат нардепа пояснює це тим, що Міщенко “постійно нею не користується”.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Four Months of Russian Strikes on Odesa: Nine Dead, Including Two Children

   The full-scale war in Ukraine, initiated by the Russian Federation on February 24, has been going on for four months now. The “official” and top-priority plans that the Russian federal channels voiced in the first weeks now seem to have been forgotten even by the invaders themselves, whose actions increasingly demonstrate Russia's real intent — the destruction of Ukraine.

   Новини

   Чотири місяці російських ударів по Одесі: дев’ятеро загиблих, серед них – дві дитини

   Повномасштабна війна в Україні, яку 24 лютого розпочала російська федерація, триває вже чотири місяці. Про “офіційні” і першочергові плани, які федеральні канали озвучували в перші тижні, нині, здається, забули навіть самі окупанти, які своїми діями все відвертіше демонструють реальний задум росії - знищення України. 

   Новини

   “They act like bandits in the 90s, only instead of iron and blowtorch they have firearms”: Invaders Kidnap Activists in the Luhansk Region and Cut Off the Region from Communications

   The Russian-Ukrainian war began on February 20, 2014, when Russian mercenaries invaded Crimea and the Donbas. The invaders "annexed" the peninsula to Russia and formed pseudo-republics in the Donetsk and Luhansk regions. Eight years later, Russia restored its forces on the borders and launched a full-scale war against Ukraine. In the territories that were occupied by Russian troops after February 24, the occupiers committed atrocities, pillaged, raped and tortured people.