Новини

Власники елітних маєтків у Стоянці

FacebookTwitterTelegram

Сто́янка — село в Києво-Святошинському районі Київської області (на захід ві�� Києва по Житомирській трасі). Населення становить 405 осіб. Насьогодні найбільше відоме тим, свого часу тут було збудовано міст для генпрокурора Віктора Пшонки, щоб він не зупинявся на світлофорах, їдучи до свого маєтку в сусідньому селі Гореничі. Наступник Пшонки Віталій Ярема повідомляв, що на цей міст із держбюджету було виділено 108 млн грн., однак використано тільки 8 млн грн., а на решту нібито скидалися обласні прокурори.

Сто́янка — село в Києво-Святошинському районі Київської області (на захід від Києва по Житомирській трасі). Населення становить 405 осіб. Насьогодні найбільше відоме тим, свого часу тут було збудовано міст для генпрокурора Віктора Пшонки, щоб він не зупинявся на світлофорах, їдучи до свого маєтку в сусідньому селі Гореничі. Наступник Пшонки Віталій Ярема повідомляв, що на цей міст із держбюджету було виділено 108 млн грн., однак використано тільки 8 млн грн., а на решту нібито скидалися обласні прокурори. Ось хто тут живе за даними “Гарної хати”.

Іван Фурсін (два будинки – 1363 кв.м. і 677 кв.м., право власності з 2012 р., задекларовані) – народний депутат, в нинішньому скликанні – група «Воля народу», в попередньому – Партія регіонів. Партнер Дмитра Фірташа по «РосУкрЕнерго» і Юлії Льовочкіної по банку «Кліринговий Дім». Одногрупник екс-голови АП Сергія Льовочкіна.

Віктор Развадовський (ділянки 0,25 га, 0,93 га, будинок 845 кв.м., купівля-продаж 2009 р., задекларовані) – генерал-лейтенант міліції, народний депутат, в нинішньому скликанні – група «Воля народу», раніше обирався до парламенту від СДПУ(о), Партії регіонів, «Солідарності». Нагадаємо, також має квартиру в багатоповерховому елітному будинку по вул.Грушевського 9а.

 

 

Людмила Пукір (ділянка 0,13 га, будинок 752 кв.м, купівля-продаж 2008 р.) – дружина Петра Пукіра, колишнього очільнику ДГО «Концерн «ВіськТоргСервіс» Міністерства оборони України. Концерн було створено в 2005 р., він став правонаступником Головного управління торгівлі Тилу Міністерства оборони. Петро Пукір очолював структуру упродовж семи років, від її утворення і до 2012 р. У 2009 р. ревізія ГоловКРУ виявила в Концерні низку порушень, зокрема ревізори заявили, що Пукір не здійснював належного контролю за використанням держмайна. Йшлося про відчуження нерухомості площею 2,5 тис. кв. м. вартістю 2,4 млн. грн на користь приватних суб’єктів без згоди Міноборони та Фонду держмайна. Також перевірка виявила, що Концерн без погодження міністерства здавав майно в оренду і відчужував його шляхом судових рішень. Однак після виявлення цих порушень Пукір продовжував керувати Концерном іще три роки.

Олександр Пукір і Юлія Пукір (ділянка 0,12 га, будинок 480 кв. м, купівля-продаж 2013 р.) – син і невістка вищевказаного Петра Пукіра. Обидвоє займали керівні посади в структурі того ж «ВійськТоргСервісу»: Олександр Пукір з 2008 р. і щонайменше до 2013 р. очолював Філію №3 Концерну, а Юлія Пукір – з 2010 по 2012 р.р. керувала Дирекцією «Дім побуту та торгівлі» Концерну.

 

 

Олена Павліна (ділянки 0.2443 га, 0.25 га і 0.2491 га, купівля-продаж 2012 р.) – приписана на одній адресі з Юрієм Борисовим, екс-очільником «УкрГазВидобування». У 2005-2010 р. Борисов керував підприємствами Дмитра Фірташа, а потім в 2010-2014 р.р. очолював «УкрГазВидобування», також до літа 2013 р. входив до складу правління «Нафтогазу».

Віктор Червоний з родиною (маєток на два житлових будинки розміщено кількох ділянках загальною площею щонайменше 2,7 га, з них чотири ділянки загалом на гектар оформлено на самого Віктора Червоного, ще дві ділянки на пів гектара – на дружину, а також мінімум по одному паю мають син і дочка). У 2008-2011р.р. Червоний обіймав посаду заступника голови Держкомітету лісового господарства України, до того півтора роки цей же комітет очолював, у 1996-2004 р.р. був гендиректором Державного лісогосподарського об’єднання «Київліс», ще раніше вісім років працював лісничим і стільки ж – директором Київського держлісгоспу. Окрім того Віктор червоний відомий як співзасновник ТОВ«Оксамит-сервіс», його партнерами по цій фірмі є екс-очільник ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» Дмитро Рудковський, екс-міністр оборони Олександр Кузьмук, бізнесмени брати Буряки, власник Запорізького автозаводу Таріел Васадзе та лідер депутатської групи «Відродження» в Верховній Раді Віталій Хомутиннік.

Степан Нарембік (ді��янка 0,26 га, купівля-продаж 2013 р., та будинок 859 кв.м. купівля-продаж 2013 р.) – тесть народного депутата й екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. До 2007 р. Нарембік очолював ВАТ «Дубновантажавтотранс», в 2008 р. певний час значився власником ТОВ «Бізнес-центр «Лотос» і в 2009-2010 р.р. – ТОВ «Українські новітні телекомунікації», пізніше власницею обох стала дружина Луценка Ірина.

Михайло Ясельський (ділянка 0,16 га і будинок 517 кв.м., власність 2014р.) раніше в 2005-2009 р.р. був відомий як начальник УМВС України в Херсонській області, генерал-майор міліції.

Віктор Матчук (ділянка 0,22 га і будинок 490 кв.м., купівля-продаж 2015 р.) – екс-нардеп (2010-2012р.р.), екс-голова Рівненської ОДА (2006—2010). Повноваження народного депутата склав за власним бажанням, звільнивши тим самим місце для Сергія Луценка – брата Юрія Луценка, екс-міністра МВС, засудженого на 4 роки ув’язнення за перевищення службових повноважень та нецільове використання держкоштів.

Леся Іванова, «Наші гроші»

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Four Months of Russian Strikes on Odesa: Nine Dead, Including Two Children

   The full-scale war in Ukraine, initiated by the Russian Federation on February 24, has been going on for four months now. The “official” and top-priority plans that the Russian federal channels voiced in the first weeks now seem to have been forgotten even by the invaders themselves, whose actions increasingly demonstrate Russia's real intent — the destruction of Ukraine.

   Новини

   Чотири місяці російських ударів по Одесі: дев’ятеро загиблих, серед них – дві дитини

   Повномасштабна війна в Україні, яку 24 лютого розпочала російська федерація, триває вже чотири місяці. Про “офіційні” і першочергові плани, які федеральні канали озвучували в перші тижні, нині, здається, забули навіть самі окупанти, які своїми діями все відвертіше демонструють реальний задум росії - знищення України. 

   Новини

   “They act like bandits in the 90s, only instead of iron and blowtorch they have firearms”: Invaders Kidnap Activists in the Luhansk Region and Cut Off the Region from Communications

   The Russian-Ukrainian war began on February 20, 2014, when Russian mercenaries invaded Crimea and the Donbas. The invaders "annexed" the peninsula to Russia and formed pseudo-republics in the Donetsk and Luhansk regions. Eight years later, Russia restored its forces on the borders and launched a full-scale war against Ukraine. In the territories that were occupied by Russian troops after February 24, the occupiers committed atrocities, pillaged, raped and tortured people.