Віталій Кличко: ''Хто такий Столар?''

Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що народний депутат від “Опозиційної платформи - За Життя” Вадим Столар не керує замість нього містом, а на дні народження у нього він був лише один раз. Про це Кличко сказав в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.
Віталій Кличко: ''Хто такий Столар?''

Данило

Мокрик

Всі тексти автора

“Постійно говорять: “Столар керує містом Києвом, а не Кличко”. Я кажу: скажіть, будь ласка, хто такий Столар? Як він може керувати Києвом? Він - не депутат Київради, він - не заступник, не має ніякої посади”, - сказав Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що саме він несе офіційну відповідальність за керівництво містом.

“Як я можу віддати кермо комусь іншому, хто не несе відповідальність, а я буду за це відповідати? Ну логіка є? Ще раз, щоб таких маніпуляцій не було: всі рішення по місту Києву приймаються у мене в кабінеті, мною особисто”, - заявив Кличко.

При цьому Віталій Кличко зазначив, що знайомий із Вадимом Столаром, оскільки той був депутатом Київської міськради. Коли ведучий Данило Мокрик продемонстрував меру Києва відео, де той на святкуванні виголошує тост на честь Столара і дякує йому, що “зібрав друзів”, Кличко сказав, що це - старе відео.

“Я знайомий, за великим рахунком, з сотнями тисяч людей. Когось знаю добре, когось - не так добре, нормально ставлюсь до всіх. Якщо потрібно казати добрі слова - кажу”, - пояснив міський голова.

На запитання, скільки разів він бував на святкуванні дня народження Вадима Столара, Віталій Кличко сказав, що лише один раз. Однак він не зміг сказати, чи показане відео - саме з того дня народження.

Вадим Столар сьогодні є народним депутатом від партії “Опозиційна платформа - За Життя”. Був №11 у партійному списку на виборах до Верховної Ради.