Віктор Янукович

Суд повернув вертолітний майданчик не Януковичу, а компанії, пов’язаній з нардепом від БПП

04.02.2019
Вертолітний майданчик, розташований на Парковій дорозі, 16-А, рішенням Госпсуду Києва повернутий компанії ТОВ "Амадеус Ко", за якою тепер стоять люди народного депутата від БПП Максима Єфімова.

Довірена особа нардепа від БПП Максима Єфімова стала новим власником вертолітного майданчика Януковича

08.05.2018

Валерія

Іванова

Всі тексти автора
Британська фірма “FINEROAD BUSINESS LLP” , що через ТОВ “Амадеус Ко”, володіє конгресно-виставковим центром “Парковий”, змінила власника. У грудні 2017 року ним став уродженець Краматорську Сергій Московський, наближений до народного депутата БПП Максима Єфімова. Про це ідеться в розслідуванні Валерії Іванової “Авіатори Паркового” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Серед “друзів Десятинного монастиря” радник Сергія Арбузова, регіонал і екс-міністр культури

13.02.2018

МАКСИМ

ОПАНАСЕНКО

Всі тексти автора
На молебень у Десятинному монастирі, що без дозвільних документів було зведено на землі Національного музею історії України в центрі Києва, зібрався ряд іменитих гостей. Про це йдеться в сюжеті “Намолили” Максима Опанасенка для програми “Наші гроші”.

ГПУ через 2 роки згадало про розкрадання «Київводоканалу» Януковичем

26.04.2017

ЛЕСЯ

ІВАНОВА

Всі тексти автора
Генеральна прокуратура розслідує незаконне відчуження майна АК «Київводоканал» (КВК) на користь фірм, підконтрольних біглому екс-президенту Віктору Януковичу та його синові Олександру Януковичу.

Оточенню Януковича-молодшого не вдається стягнути з «Укртрансгазу» понад півмільярда

11.01.2016

ДЕНИС

БІГУС

Всі тексти автора
Вищий госпсуд відправив на новий розгляд справу про стягнення з держпідприємства «Укргазенергосервіс» 73,79 млн грн. на користь ТОВ «Турболінкс». Про це свідчить постанова суду від 1 жовтня.

ГПУ відкрила провадження за розслідуванням програми «Наші гроші» про Межигір’я-2

17.04.2014

АЛІНА

СТРИЖАК

Всі тексти автора
Генеральна прокуратура України направила до господарського суду Києва чотири позови про скасування рішень Київської міськради, якими київська влада виділила понад 386 га. На цих ділянках, зокрема, розташована так звана резиденція Межигір’я-2.