Венедіктова підписала клопотання про арешт нардепа Юрченка

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання під вартою народного депутата “Слуги народу” Олександра Юрченка, якого підозрюють в отриманні хабара.
Про це Генпрокурорка повідомила на своїй Faсebook-сторінці.
Пряма мова: “Я прийняла рішення і, відповідно – одночасно відповідальність, підписати народному депутату підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою”.
Нагадаємо, раніше НАБУ опублікувало відеоматеріали, де вказувалося, що “помічник” нардепа Іван Фіщенко отримав, щонайменше, 63 тисячі доларів хабара. Частина коштів призначалася нардепу Юрченку і ймовірно членам його комітету.
НАБУ закликало генерального прокурора Ірину Венедіктову підписати підозру народному депутату Олександру Юрченку, якого підозрюють в участі у злочинній схемі.
Пізніше в САП повідомили, що помічникові Юрченка – Івану Фіщенку – повідомлено про підозру у пособництві в отриманні нардепом хабара в розмірі 13 тис. доларів.
Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Юрченко після оприлюдненого відео і розслідування з боку НАБУ написав заяву про вихід з фракції.
Венедіктова 17 вересня заявила, що “разом із прокурорами САП в цій справі провела декілька годин над вивченням матеріалів цього кримінального провадження”, в результаті чого прийняла рішення підписати підозру Юрченку.
Розбір відео та спецоперації – в матеріалі Анни Калюжної.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниЛабораторія викриттів 3.0: новий набір на прокачку для регіональних розслідувачів
Команда Bihus.Info оголошує набір на програму підтримки для розслідувачів, що викривають корупцію в регіонах. 8 журналістів-розслідувачів отримають можливість наступні 10 місяців працювати і навчатись під менторством Bihus.Info, отримувати стипендію, а також прокачати свої навички не лише в створенні матеріалів, але й в їх “упаковці” і просуванні.
Переліт президента в ОАЕ коштував 1,7 млн грн. Летіли 10 осіб
Переліт президентського борту в ОАЕ 13-15 лютого 2021 року коштував українським платникам податків 1 688 199 грн. Літак перевозив 10 представників української делегації - Bihus.Info.
Місія “не пропустити суд”: як дізнатись, що ви фігуруєте в судовій справі і отримати позов
Щоб одного дня не прокинутись з арештованими рахунками, кожному громадянину корисно час від часу перевіряти себе на сайті “Судова влада”. Як з’ясувати, чи фігуруєте ви в судовій справі, і що робити, якщо позову ви не отримували - пояснили юристки Bihus.Info Марія Музичка і Тетяна Дмитрюкова.