Новини

В декларації заступника Генпрокурора Симоненка є зв’язок з кримінальним світом

Мокрик.jpg
FacebookTwitterTelegram

Дружина заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка є співвласницею двох земельних ділянок із сином колишнього регіонала Сергія Канакі, якого пов’язують із кримінальним світом – злочинним угрупованням так званого “Фашиста”. Про це йдеться в матеріалі Данила Мокрика для Bihus.Info.

В майновій декларації заступника Генпрокурора Олексія Симоненка вказано, що його дружина Олена має дві земельні ділянки у спільній власності із Костянтином Сергійовичем Красільніковим. Ділянки розташовані в Обухівському районі Київщини, і їх загальна площа – 1 гектар.

Цікаво, що рік тому в своїх деклараціях Олексій Симоненко вказував іншу співвласницю цих ділянок – Ірину Русан. Попри те, що дані з реєстру нерухомості свідчать: Олена Симоненко та Костянтин Красільніков одночасно стали співвласниками ділянок в листопаді 2018 року. НАЗК перевірило декларацію заступника Генпрокурора і виявило це порушення, після чого Симоненко вже вказав співвласником Костянтина Красільнікова.

Костянтин Красільніков (нині – Канакі) – син Сергія Канакі, депутата Обухівської районної ради від партії “Батьківщина”. До Революції Гідності він був депутатом тієї ж ради від Партії регіонів, обіймав посаду заступника глави Обухівської РДА, а також був депутатом Київської обласної ради від Партії регіонів.

Сергія Канакі, який раніше також мав прізвище Красільніков, пов’язують із кримінальним світом. У ЗМІ можна знайти низку публікацій, в яких Сергія Красільнікова називають колишнім “бригадиром” ОЗУ кримінального авторитета Вячеслава Пересецького, відомого під прізвиськом “Фашист”. У той час сам Красільніков нібито мав прізвисько “Макс”. ОЗУ діяло в Києві у 80-х та 90-х роках минулого століття, спершу займаючись переважно рекетом та крадіжками, однак потім перейшло і до підприємницької діяльності.

Приналежність Сергія Красільнікова-Канакі до цього ОЗУ підтверджує і один із засновників українського Управління боротьби з організованою злочинністю Валерій Кур. Так, він розповів Bihus.Info, що Сергій Красільніков був серед наближених до “Фашиста” членів угруповання, які мали частку в бізнесі і залишилися в групі навіть після того, як Вячеслав Пересецький потрапив за ґрати.

“Вони так з ним і залишились – і “Вдова” (Олександр Вдовиченко – ред.), і “Макс”. “Макс” – це той, який став Канакі… Вони вже записані були до власників. І вони “мурчали” з нашими так званими генералами, разом вже знаходили багато спільного”, – розповів Валерій Кур.

Відтак колишній УБОПівець заперечив одну з легенд про ОЗУ “Фашиста” – начебто ця група, на відміну від інших, не підтримувала контактів з правоохоронними органами.

За яких обставин у 2018 році дружина заступника Генпрокурора Олексія Симоненка стала співвласницею двох земельних ділянок із сином Сергія Красільнікова-Канакі? На наше прохання про коментар Олексія Симоненка щодо відомостей з його декларації в Офісі Генпрокурора відповіли відпискою. На письмове запитання у месенджер заступник Генпрокурора також не відповів.

З усіх фігурантів цієї історії Bihus.Info вдалося поспілкуватися лише з Костянтином Красільніковим-Канакі, який за документами і є співвласником земельних ділянок з Оленою Симоненко. Однак він сказав, що нічого про це не знає. Водночас він пообіцяв передати наші запитання батькові, Сергієві Канакі.

“Я йому скажу, що ви дзвонили, і якщо в нього буде бажання з вами поспілкуватися – він набере”, – сказав він.

Слід зазначити, що поруч із двома ділянками, які спільно належать Олені Симоненко та Костянтину Красільнікову-Канакі, розташовано ще півтора десятки ділянок, які безроздільно належать Сергію Канакі та його сім’ї – дружині та синам.

В декларації заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка також є й інші земельні ділянки, а також будинок в Козині Обухівського району, квартира в “Новопечерських липках” та інше майно. Переважна більшість майна записана на дружину, Олену Симоненко. Згідно з декларацією, вона також заробляє значно більше за свого чоловіка.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Партнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука

   Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

   Новини

   Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників

   Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.

   Новини

   Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка

   14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.