Новини

В декларації заступника Генпрокурора Симоненка є зв’язок з кримінальним світом

Мокрик.jpg
FacebookTwitterTelegram

Дружина заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка є співвласницею двох земельних ділянок із сином колишнього регіонала Сергія Канакі, якого пов’язують із кримінальним світом – злочинним угрупованням так званого “Фашиста”. Про це йдеться в матеріалі Данила Мокрика для Bihus.Info.

В майновій декларації заступника Генпрокурора Олексія Симоненка вказано, що його дружина Олена має дві земельні ділянки у спільній власності із Костянтином Сергійовичем Красільніковим. Ділянки розташовані в Обухівському районі Київщини, і їх загальна площа – 1 гектар.

Цікаво, що рік тому в своїх деклараціях Олексій Симоненко вказував іншу співвласницю цих ділянок – Ірину Русан. Попри те, що дані з реєстру нерухомості свідчать: Олена Симоненко та Костянтин Красільніков одночасно стали співвласниками ділянок в листопаді 2018 року. НАЗК перевірило декларацію заступника Генпрокурора і виявило це порушення, після чого Симоненко вже вказав співвласником Костянтина Красільнікова.

Костянтин Красільніков (нині – Канакі) – син Сергія Канакі, депутата Обухівської районної ради від партії “Батьківщина”. До Революції Гідності він був депутатом тієї ж ради від Партії регіонів, обіймав посаду заступника глави Обухівської РДА, а також був депутатом Київської обласної ради від Партії регіонів.

Сергія Канакі, який раніше також мав прізвище Красільніков, пов’язують із кримінальним світом. У ЗМІ можна знайти низку публікацій, в яких Сергія Красільнікова називають колишнім “бригадиром” ОЗУ кримінального авторитета Вячеслава Пересецького, відомого під прізвиськом “Фашист”. У той час сам Красільніков нібито мав прізвисько “Макс”. ОЗУ діяло в Києві у 80-х та 90-х роках минулого століття, спершу займаючись переважно рекетом та крадіжками, однак потім перейшло і до підприємницької діяльності.

Приналежність Сергія Красільнікова-Канакі до цього ОЗУ підтверджує і один із засновників українського Управління боротьби з організованою злочинністю Валерій Кур. Так, він розповів Bihus.Info, що Сергій Красільніков був серед наближених до “Фашиста” членів угруповання, які мали частку в бізнесі і залишилися в групі навіть після того, як Вячеслав Пересецький потрапив за ґрати.

“Вони так з ним і залишились – і “Вдова” (Олександр Вдовиченко – ред.), і “Макс”. “Макс” – це той, який став Канакі… Вони вже записані були до власників. І вони “мурчали” з нашими так званими генералами, разом вже знаходили багато спільного”, – розповів Валерій Кур.

Відтак колишній УБОПівець заперечив одну з легенд про ОЗУ “Фашиста” – начебто ця група, на відміну від інших, не підтримувала контактів з правоохоронними органами.

За яких обставин у 2018 році дружина заступника Генпрокурора Олексія Симоненка стала співвласницею двох земельних ділянок із сином Сергія Красільнікова-Канакі? На наше прохання про коментар Олексія Симоненка щодо відомостей з його декларації в Офісі Генпрокурора відповіли відпискою. На письмове запитання у месенджер заступник Генпрокурора також не відповів.

З усіх фігурантів цієї історії Bihus.Info вдалося поспілкуватися лише з Костянтином Красільніковим-Канакі, який за документами і є співвласником земельних ділянок з Оленою Симоненко. Однак він сказав, що нічого про це не знає. Водночас він пообіцяв передати наші запитання батькові, Сергієві Канакі.

“Я йому скажу, що ви дзвонили, і якщо в нього буде бажання з вами поспілкуватися – він набере”, – сказав він.

Слід зазначити, що поруч із двома ділянками, які спільно належать Олені Симоненко та Костянтину Красільнікову-Канакі, розташовано ще півтора десятки ділянок, які безроздільно належать Сергію Канакі та його сім’ї – дружині та синам.

В декларації заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка також є й інші земельні ділянки, а також будинок в Козині Обухівського району, квартира в “Новопечерських липках” та інше майно. Переважна більшість майна записана на дружину, Олену Симоненко. Згідно з декларацією, вона також заробляє значно більше за свого чоловіка.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

   Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

   Новини

   ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

   За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.