МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Profile picture for user m.motrunych
Журналіст
2015 - квітень 2018

Родом з Прикарпаття. Освіту здобувала в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Історія”. Досліджувала конструювання образів у радянському кіно. Подобалося ритися в архівах й аналізувати тексти. Завжди віддавала перевагу джерелам. Чужа інтерпретація добре, але якщо не знаєте джерел, то вважайте, що ви й гадки не маєте, про що пише автор. Ну і джерелам теж не варто довіряти.  

Під час навчання працювала в правовій газеті “Правосуддя України” відповідальним редактором. Розуміння не мала, що воно таке, але співбесіду пройшла успішно і мені сказали: “Ну готуй нам кожні два тижні газетку”.

Згодом перейшла на інформаційний портал в новини, де зрозуміла, що такий “конвеєр” однозначно не для мене. Надто вже пригнічує. Тому перебралася в іншу сферу.

Працювала менеджером проектів в компанії “Квант-Ефір”, яка виготовляє обладнання цифрового телебачення.

В якийсь момент моніторила вакансії на сайті з пошуку роботи і натрапила на оголошення Дениса Бігуса. Опис вакансії був скупий, тому хоч я і знала, що є така програма, але ще ретельніше проглянула сюжети. Подумала, що робота має бути цікава. Відправила резюме, зробила завдання і якось так і замешкала в проекті “Наші гроші з Денисом Бігусом” з літа 2015 року. Тут я займаюсь тим, чим в університеті, тільки іноді говорю з живими людьми".

Всі тексти автора