Українських прикордонників одягають колишні “менти”

Програма “Наші гроші виявила низку фірм – ТОВ «Воєнторг», ТОВ […]
Програма “Наші гроші виявила низку фірм – ТОВ «Воєнторг», ТОВ Виробниче підприємство «Компанія Ді Сі», підприємство «Спілка працюючих івалідів», ТОВ «Укроборонекспорт» та ТОВ «Укроборонєкспорт» – які по черзі ходять на торги до міністерства оборони та внутрішніх справ, конкурують одна з одною і часто з переплатою продають військовим, прикордонникам та міліції зброю, одяг, взуття, сумки. На період підготовки сюжету сума закупівель у цих фірм сягала понад 50 млн. грн. В усіх цих фірмах керівником, засновником або працівником виступав Микола Нечипоренко. Єдина реальна із цих фірм – “Воєнторг Ді Сі”. Решта виявилися “прокладками”, за адресами яких журналістів повідомили: Ничипоренка шукає прокуратура. “Наші гроші” знайшли керівника благодійного “Фонду допомоги і захисту інвалідів України” Ігоря Столяренка. Його фонд виступив засновником “Спілки працюючих інвалідів”. Зробив це, каже Столяренко, на прохання знайомих міліціонерів. “Колишні менти зібралися і створили собі фірму”, – розповідає чоловік.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниБюро економічної безпеки: головне про функції та структуру нового правоохоронного органу
Український бізнес роками страждав від візитів податкової міліції та економічного департаменту СБУ. Та, схоже, у підприємців нарешті з’явився шанс позбавитись від надмірного тиску правоохоронців. Обережну надію дає ухвалений 28.01.2021 Верховною Радою законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" (БЕБ), що фактично створює єдиний правоохоронний орган для розслідування економічних кримінальних правопорушень. Про його функції, структуру та особливості роботи - розповідає адвокат Bihus.Info Євген Воробйов.
Поліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.