У прокурора Суса нове авто з номерами бабусиної Audi Q7
Прокурор Дмитро Сус, який раніше їздив на Audi Q7, записаній на його 85-річну бабусю, тепер пересувається на автомобілі Skoda Octavia, з номерами «бабусиної» Audi - ВХ 9125 ВМ.
Про це повідомляє Аліса Юрченко для Bihus.Info.
На новому автомобілі Дмитро Сус прибув на засідання Апеляційного суду м. Києва у справі про арешт його майна в рамках кримінального провадження, відкритого НАБУ.
Після засідання Сус повідомив, що, за його даними, автомобіль Audi Q7, який належав його бабусі, наразі проданий. На уточнюючі питання, чому і ким він проданий, Дмитро Сус відповіді не дав.
Нагадаємо, раніше журналісти Bihus.Info з’ясували, що автомобіль Audi Q7, на якому вночі до будинку Національного антикорупційного бюро повернули викрадених співробітників НАБУ, записаний на 85-річну бабусю Суса Марію Юрчик.
Пізніше сам Сус підтвердив Bihus.Info, що користується Audi, записаною на його бабусю. Марія Юрчик стала власницею позашляховика у червні 2015-го, коли Дмитро Сус вже працював у Департаменті ГПУ з розслідування особливо важливих економічних справ, який називають «департаментом Кононенка-Грановського».
За добу після публікації новини про бабусину Audi, журналісти Bihus.Info з власних джерел отримали копію заяви Дмитра Суса про викрадення цієї автівки (в різних частинах заяви прізвище заявника вказане як Суз і Сус).
Охорона та вахтери гуртожитку Національної академії прокуратури, де мешкає Дмитро Сус, підтвердили журналістам, що в гуртожиток приїздила поліція для перевірки інформації про начебто викрадення «бабусиної» Audi.
Сам Дмитро Сус коментував Bihus.Info інформацію про викрадення плутано, то повідомляючи, що не розкриття інформації про викрадення бабусиної Audi допоможе йому легше її знайти, то стверджуючи, що не писав заяву про угін.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниBihus.Info дізнались першу версію цін ще одного постачальника продуктів армії
Редакція Bihus.Info отримала видаткові накладні і копію контракту, укладеного Міністерством оборони на постачання продуктів військовим у 2023 році із ТОВ “Гарна справа”.
Після сюжету Bihus.Info суд арештував активи підставної особи Козака-Медведчука
Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є Ольга Куць. Про це Bihus.Info дізналося з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та текстів судових ухвал, з якими мали нагоду ознайомитися журналісти.
Журналісти знайшли, на кого Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів
Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою. Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.