У Порошенка відхрестилися від фальсифікації перевірки декларацій

В Адміністрації президента заявляють, що там немає осіб, причетних до фальсифікації перевірки електронних декларацій.
Про це заявили в АП у коментарі “Українській правді“.
“В Адміністрації президента відсутні будь-які інструменти впливу на Національне агентство з запобігання корупції”, – стверджують там.
У прес-службі зазначають, що відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих та особистих стосунків з керівництвом НАЗК”.
“Прес-служба АП уповноважена заявити, що глава держави розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам”, – наголосили на Банковій.
Як відомо, 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.
За словами Соломатіної, НАЗК – не незалежний орган, його повністю контролює влада.
Соломатіна заявила також, що члени НАЗК змушували представників департаменту фінансового контролю перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці.
“Імовірно, це робили з метою політичної розправи або отримання хабарів”, – припустила чиновниця.
У свою чергу в Національному антикорупційному бюро заявили, що їхні детективипроводять розслідування за фактами можливої корупції в НАЗК.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниПартнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.
Юридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.