У кого більше: в яких регіонах найбагатша місцева влада (інфографіка)

Мільйонні грошові заощадження можна побачити не лише в деклараціях представників вищих ешелонів влади. Досить часто їм не поступаються і мери українських міст, голови ОДА та депутати міськ- і облрад. В яких регіонах найбагатша місцева влада - підрахували аналітики проекту “Декларації”.
У кого більше: в яких регіонах найбагатша місцева влада (інфографіка)

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора

Перше місце нашого рейтингу посіла Харківська область - грошові активи її очільників у сумі складають понад 3 мільярди гривень. Заслужене срібло отримало місто Київ - заощадження столичних чиновників становлять 2,3 мільярди. Проте чим далі від міської лінії, тим нижчими є статки - активи місцевої влади Київської області становлять лише третину столичної (838 мільйонів гривень).   

Почесні третє і четверте місця посіли Волинська й Одеська області. Під матрацами у її очільників зберігається по 1,6 мільярда гривень. І замикає топ-5 із показником у 1,5 мільярди Дніпропетровська область.

Що стосується способу зберігання заощаджень, то тут чиновники віддають перевагу готівці - у ній лежить близько половини всіх активів. Статистика показує, що найтвердіші матраци мають бути в очільників Вінниччини (65,6% активів у готівці), найповніші “банки Чауса” - у чиновників із Закарпаття (65,4%) і найглибші шкарпетки - у одеситів (59,8%).