У десятку «Ворогів преси» увійшов Чеботар за побиття журналістів «ЗІКу»

Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка України визначили десятку фігурантів […]
Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка України визначили десятку фігурантів щорічного антирейтингу «Вороги преси».
Антирейтинг очолили Ярема і Коломойський. Екс-генпрокурор Віталій Ярема отримав номінацію за бездіяльність в розслідуванні злочинів, зокрема проти журналістів. А Коломойському пригадали матюки на адресу журналіста Радіо Свобода.Про це повідомляє LB.ua.
Друге і третє місце антирейтингу свободи слова розділили ще один олігарх Дмитро Фірташ, та екс-генпрокурор Махніцький.
А в десятку ворогів преси увійшли також олігарх і медіа власник Рінат Ахметов – за цензуру і джинсу в ЗМІ власного холдингу «Медіа Група Україна».
Серед десяти найбільших ворогів ЗМІ є і екс-заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар – за побиття в березні 2015 року журналістів програми розслідувань «Наші гроші» біля маєтку, який, за розслідуваннями ЗМІ, належить Чеботарю.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков потрапив у перелік за систематичну бездіяльність у розслідуванні побиття журналістів, у тому числі під час зіткнень з силовиками на Майдані.
У топ-10 можна знайти і екс-народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка – за побиття в.о. генерального директора НТКУ Олександра Пантелеймонова в березні 2014 року
Також у переліку є «днрівці», «лнрівці», колаборанти і російські спец-служби в Криму.
Список складали Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка України опитуючи представників преси.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниПоліція розслідує захоплення прибережної зони в Миколаєві – юристи проєкту “Свої Люди”
Юристи проєкту “Свої Люди” спільно з журналістами Центру журналістських розслідувань добились відкриття 5 справ щодо передачі в приватну власність земельних ділянок біля річки в Миколаєві.
Житло на колесах та одинокі вовки: типові деклараційні порушення і що з ними робити
1 квітня для українських чиновників закінчився строк подання електронних декларацій за 2020 рік. За інформацією НАЗК, за період кампанії декларування до Реєстру надійшло майже 800 тис декларацій. Які ж найпоширеніші помилки та порушення в деклараціях вчиняють посадовці? І що робити, якщо ви помітили таке порушення? Пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.
Оточення Коломойського через художницю з Черкас “відкусило” в держави третину мільярда на вугіллі
Компанія “Укрвуглезбагачення груп”, яку нове керівництво державного підприємства “Центренерго” звинуватило в перепродажі вугілля з держшахт і боргах перед шахтарями, пов’язана з оточенням олігарха Ігоря Коломойського. На схемі з посередництвом фірма встигла “відкусити” в держави більше 300 мільйонів гривень.