ТОП-10 провалів на конкурсі до ДБР

Конкурс на керівні посади у Державному бюро розслідувань цікавий не тільки переможцями. Дуже пізнавальними є список “лузерів” - тих, хто відверто провалив конкурсні тести на знання законодавства. Бо це, як правило, - чинні правоохоронці, на високих посадах.
ТОП-10 провалів на конкурсі до ДБР

Данило

Мокрик

Всі тексти автора

Тести зі знання законодавства на конкурсі ДБР, кажуть, були не надто складними. Двоє конкурсантів навіть змогли набрати 100 балів зі 100 можливих: Руслан Бірюков, про якого BIHUS.Info уже колись писав, і Володимир Тимошко, про якого буде нижче в цьому тексті.

Але тести вдалися не всім. Ми відібрали десятку кандидатів, яким вони не вдалися найбільше. Серед них найчастіше зустрічаються працівники поліції. Але є, наприклад, і цілий декан факультету кіберполіції Харківського університету внутрішніх справ. Тобто - викладач. Тобто людина, яка сама мала би навчати законодавству майбутніх поліцейських.

Але про всіх - по-порядку. У форматі хіт-параду.

Провал №10: Сергій Ніжинський

59 балів зі 100

Чиновник. Сергій Ніжинський працює в Секретаріаті Кабміну - на правах в.о. очолює Департамент стратегічного планування та координації державної політики. В ДБР хотів очолити управління зовнішніх комунікацій та міжнародного співробітництва.

На цю посаду врешті обрали Андрія Багрова із Нацполіції. Той набрав на тестах 94 бали зі 100.

Провал №9: В’ячеслав Марков

57 балів зі 100

Викладач. Марков - якраз той самий декан факультету кіберполіції з Харківського УВС.

В ДБР подався на дві цілковито різні посади: директора територіального управління у Полтаві і керівника управління внутрішнього контролю.

На ці посади конкурсна комісія відібрала відповідно заступника голови поліції Полтавщини Володимира Тимошка (100 балів на тестах) і працівника СБУ Богдана Чобітка (85 балів - порівняно невисокий результат).

Провал №8: Ярослав Кравців

57 балів зі 100

Податківець. Ярослав Кравців працює головним аудитором податкової Львівської області. Хотів очолити управління ДБР у м. Львові.

Комісія рекомендувала на цю посаду прокурора Миколу Друзюка, який набрав на тих же тестах 92 бали.

Провал №7: Дмитро Тишлек

56 балів зі 100

Поліцейський. Начальник управління захисту економіки у поліції Дніпропетровської області. Хотів очолити одразу 3 управління: оперативних розробок, внутрішнього контролю і супроводження досудових розслідувань.

Комісія не рекомендувала його на жодну з цих посад.

Провал №6: Юрій Михальчук

54 бали зі 100

Екс-поліцейський. Зараз - без роботи, але раніше займав високі посади. Наприклад, очолював на Рівненщині тоді ще міліцію. На високу посаду й мітив - хотів стати директором територіального управління ДБР у м. Хмельницькому.

Конкурсна комісія рекомендувала на цю посаду податківця Сергія Палатова. Той набрав на тестах із законодавства 90 балів.

Провал №5: Олександр Гомон

54 бали зі 100

Чиновник. Зараз очолює Бериславську райдержадміністрацію у Херсонській області. Хотів бути головним ДБРівцем у м. Миколаєві.

Посаду в результаті віддали Олегу Денезі з ГПУ. На тестах із законодавства Денега набрав 99 балів.

Провал №4: Сергій Корнейчук

52 бали зі 100

Державний виконавець. Працює в Головному управлінні юстиції у Харківській області заступником начальника відділу. Хотів очолити теруправління ДБР у Мелітополі або в Полтаві - куди рекомендують.

Не рекомендували нікуди. У Полтаву призначили Тимошка зі 100 балами (див. вище), а у Мелітополь - прокурора Дениса Кермана (96 балів на тестах із знання законодавства).

Провал №3: Юрій Побідаш

44 бали зі 100

Поліцейський. Начальник управління в Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції. На конкурсі до ДБР подався лише на одну посаду: начальника управління оперативного забезпечення і оперативно-технічних засобів.

Цю посаду віддали Олександру Яковлеву з внутрішньої безпеки ПАТ “Аграрний фонд”. Той теж набрав на тестах порівняно небагато - 75 балів.

Провал №2: Андрій Рубель

42 бали зі 100

Теж поліцейський. Заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки у Національній поліції. У ДБР хотів очолити управління оперативних розробок.

На цю посаду вибрали Володимира Криволапова, який теж працює у Нацполіції. Він набрав удвічі більше балів на тестах - 87.

Провал №1: Василь Роль

36 балів зі 100

Єдиний з конкурсантів, який не зміг набрати на тестах бодай 40 балів - начальник відділу матеріально-технічного забезпечення прокуратури АР Крим. Аналогічну посаду хотів отримати і в ДБР - начальника управління забезпечення діяльності.

Комісія рекомендувала на цю посаду екс-заступника начальника Київської області Василя Титарчука. Він набрав на тестах 91 бал.

***

Конкурси на посади до Державного бюро розслідувань триватимуть і далі. Посад-бо - багато. Так що це, мабуть, - не останній хіт-парад провалів людей, які вже сьогодні працюють на серйозних посадах.