ТОП-10 найдорожчих подарунків в деклараціях чиновників (інфографіка)

Дорогі картини, коштовності та антикваріат зазвичай дарують чиновники один одному. А рідним дають право обирати, і просто дарують мільйони гривень. Рейтинг найдорожчих подарунків з реєстру декларацій підготувало Народне НАЗК.
Перше місце – у народного депутата від «Народного фронту» Дениса Дзензерського. 35 мільйонів гривень нардеп отримав від батька – Віктора Дзензерського — доктора наук, директора Інституту транспортних систем і технологій і Героя України.
На другому місці опинився нардеп Нестор Шуфрич. Ситуація в сім’ї Шуфричів протилежна – це його 28-річний син Олександр, президент футбольного клубу «Говерла-Закарпаття», подарував батькові дім за 11 мільйонів гривень.
По 10 мільйонів від свого батька Марка Добкіна отримали двоє народних депутатів – Дмитро і Михайло Добкіни. Трошки менше – 9,3 мільйона – подарував сину-депутату заступник голови групи компаній OREXIM Юрій Козир.
Задарували також родину голови Голованівської райадміністрації Олега Голімбієвського. В той час як теща голови Таісія Голімбієвська подарувала зятю 6,7 мільйонів, її рідна дочка Тамара отримала 8 мільйонів від партнера по бізнесу Павла Варинського.
5,7 мільйонів подарував чоловік начальнику інспекції ДФМ Оксані Датій, і приблизно стільки ж – 5,3 мільйони – отримала дружина нардепа Хомутинніка.
Більше про коштовні подарунки декларантів – в передноворічному сюжеті Мар’яни Мотрунич.
Дізнайтесь також, хто з чиновників очолив рейтинг транжир.
Аналіз проведено на повному масиві електронних декларацій по 31.12.2016 року включно. Суми, наведені у гривні, можуть бути гривневим еквівалентом інших валют, перерахованих за курсом НБУ станом на 31.12.2016 року.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниЮридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.
Лебедина пісня: перед ліквідацією ОАСК “роздав” мільйони суддям, люстрованим та екс-заступнику Генпрокурора
За час воєнного стану Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв низку рішень про багатомільйонні виплати посадовцям, поновлення люстрованих та майже мільйонну виплату “судді Майдану”, а також скасував санкції щодо підприємства з “російським слідом”. Про це йдеться у розслідуванні Данила Мокрика для Bihus.Info.