Ми вплинули

Після сюжету “Наших грошей” та кримінальної справи САП, друг Насірова вирішив опублікувати декларацію

13.04.2017

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Екс-начальник головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет, який звільнився після відсторонення голови ДФС Романа Насірова від виконання обов'язків, опублікував декларацію про доходи за 2016 рік.

НАБУ розбирається з мільярдом, який «Краснолиманська» спустила через «прокладки» нардепа Тригубенка

04.04.2017

Bihus.info

Детективи НАБУ розслідують факти зловживання службовим становищем на ДП «Краснолиманська» при закупівлі вугілля та постачання його ПАТ «Центренерго» (78,29% належить державі).

Ми вплинули: прокуратура повідомила екс-чиновнику про підозру за палац Юри Єнакієвського

23.03.2017

Bihus.info

В історії з Версалем Юри Єнакіївського, який з початку 2014-го залишається об'єктом розслідувань "Наших грошей", з'явились нові факти. Прокуратура повідомила про підозру колишньому начальнику головного управління земельних ресурсів КМДА Анатолію Муховікову.

Після звернення «Наших грошей» суд зобов’язав прокуратуру розслідувати справу «перевертня в погонах»

16.03.2017

АНАТОЛІЙ

ОСТАПЕНКО

Вплинули! Після звернення команди “Наших Грошей”, Червонозаводський районний суд міста Харкова зобов’язав прокуратуру Харківської області відкрити справу проти екс-заступника начальника Харківської Поліції Миколи Черьомухіна.

Після сюжету "Наші Гроші" прокурори САП відкрили справу проти соратника Насірова

10.03.2017

Bihus.info

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрює у незаконному збагаченні «головного антикорупційника» ДФС Юрія Шеремета, який став фігурантом недавнього розслідування «Наші гроші з Денисом Бігусом». За фактами, наведеними в сюжеті, відкрито кримінальне провадження.