Суддю Артура Ємельянова звільнили

Суддю Артура Ємельянова, що фігурував в кількох розслідуваннях програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", звільнила Вища рада правосуддя.
Про це стало відомо з засідання Вищої ради правосуддя.
Її склад підтримав рішення 2 дисциплінарної палати стосовно притягнення його до дисциплінарної відповідальності у вигляді подання на звільнення. Ємельянов має 1 місяць часу, аби скасувати це рішення у суді. Потім Вища рада правосуддя має винести окреме рішення.
Нагадаємо, Артур Ємельянов – відсторонений від правосуддя через статус підозрюваного у справі про втручання в роботу інших суддів. Однак донедавна залишався суддею.
Влітку журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” викрили таємний офіс судді, куди до нього приїжджали інші фігуранти кримінальних проваджень. Про це ідеться в сюжеті Марини Ансіфорової “Штаб-квартира судді Артура”.
Артур Ємельянов підозрюється ГПУ в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював.
Як з’ясували журналісти проекту “Наші гроші. Досудилися”, в тексті підозри стверджується, що Ємельянов вимагав від підлеглих суддів прийняття потрібних рішень у низці господарських справ. А саме:
- переконував суддю Господарського суду м. Києва задовольнити позов ТОВ “БМК Планета-Міст” про визнання недійсним купівлі-продажу цінних паперів;
- намагався вплинути на того ж суддю у справі за позовом прокуратури м. Києва в інтересах держави щодо скасування рішень про передачу земельної ділянки ТОВ “Славутич”. За даними слідства, Ємельянов вимагав від судді залишити позов без розгляду або відмовити по суті у зв’язку з його необґрунтованістю;
- вимагав відкласти розгляд, припинити та зупинити провадження у справі за позовом до АТ “БТА Банк” (Казахстан) про стягнення 168 млн грн. заборгованості;
- надавав вказівку прийняти рішення про задоволення позову ТОВ “Лук Авіа Ойл” про визнання недійсним рішення Антимонопольного комітету.
- здійснював тиск на суддю, що розглядала низку позовів прокуратури про розірвання договорів про надання права на експлуатацію фіксованих місць паркування з приватниками (ТОВ “Сонар ТМ”, ТОВ “Рент Інвест”, ФОП Сусла В. В., ФОП Ковальова С. Е.).
В електронній декларації за 2015 рік суддя Ємельянов вказав еквівалент 10 000 000 грн готівки при річній зарплаті 226 000 грн.
Крім того, Артур Ємельянов з року в рік не декларує користування жодним автомобілем. Єдиний транспортний засіб в його декларації – мотороллер “Веспа” 2012-го року випуску. Однак, як виявили журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”, Ємельянов постійно користується автомобілем Honda Accord сталевого кольору 2017-го року випуску.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниКиїврада створює комісію для перевірки “Київміськбуду” після розслідування Bihus.Info
Проект відповідного рішення наразі очікує підпису мера Києва Віталія Кличка. В документі, який опубліковано на сайті Київміськради, йдеться про тимчасову контрольну комісію Київської міськради для перевірки інформації з журналістських розслідувань щодо діяльності “Київміськбуду”.
Олексій Азаров контролює шахти в рф і не має санкційних обмежень в ЄС
Син підозрюваного у держзраді Миколи Азарова Олексій має російське громадянство і з травня 2021 р. контролює російську шахту “Ростовская” через довірену особу - Дмітрія Казантаєва. До повномасштабного вторгнення рф в Україну серед контрагентів цієї шахти були європейські компанії.
“Київміськбуд” платив мільярди гривень підрядникам, наближеним до свого ж керівника
Мільярди гривень на підрядні роботи компанія “Київміськбуд”, що на 80% належить територіальній громаді Києва, виплачував фірмам, наближеним до власного президента Ігоря Кушніра. Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.