Ми вплинули

Суддю Артура Ємельянова звільнили

FacebookTwitterTelegram

Суддю Артура Ємельянова, що фігурував в кількох розслідуваннях програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", звільнила Вища рада правосуддя.

Про це стало відомо з засідання Вищої ради правосуддя. 

Її склад підтримав рішення 2 дисциплінарної палати стосовно притягнення його до дисциплінарної відповідальності у вигляді подання на звільнення. Ємельянов має 1 місяць часу, аби скасувати це рішення у суді. Потім Вища рада правосуддя має винести окреме рішення.

Нагадаємо, Артур Ємельянов – відсторонений від правосуддя через статус підозрюваного у справі про втручання в роботу інших суддів. Однак донедавна залишався суддею. 

Влітку журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” викрили таємний офіс судді, куди до нього приїжджали інші фігуранти кримінальних проваджень. Про це ідеться в сюжеті Марини Ансіфорової “Штаб-квартира судді Артура”.

Артур Ємельянов підозрюється ГПУ в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював.

Як з’ясували журналісти проекту “Наші гроші. Досудилися”, в тексті підозри стверджується, що Ємельянов вимагав від підлеглих суддів прийняття потрібних рішень у низці господарських справ. А саме:

  • переконував суддю Господарського суду м. Києва задовольнити позов ТОВ “БМК Планета-Міст” про визнання недійсним купівлі-продажу цінних паперів;
  • намагався вплинути на того ж суддю у справі за позовом прокуратури м. Києва в інтересах держави щодо скасування рішень про передачу земельної ділянки ТОВ “Славутич”. За даними слідства, Ємельянов вимагав від судді залишити позов без розгляду або відмовити по суті у зв’язку з його необґрунтованістю;
  • вимагав відкласти розгляд, припинити та зупинити провадження у справі за позовом до АТ “БТА Банк” (Казахстан) про стягнення 168 млн грн. заборгованості;
  • надавав вказівку прийняти рішення про задоволення позову ТОВ “Лук Авіа Ойл” про визнання недійсним рішення Антимонопольного комітету.
  • здійснював тиск на суддю, що розглядала низку позовів прокуратури про розірвання договорів про надання права на експлуатацію фіксованих місць паркування з приватниками (ТОВ “Сонар ТМ”, ТОВ “Рент Інвест”, ФОП Сусла В. В., ФОП Ковальова С. Е.).

В електронній декларації за 2015 рік суддя Ємельянов вказав еквівалент 10 000 000 грн готівки при річній зарплаті 226 000 грн.

Крім того, Артур Ємельянов з року в рік не декларує користування жодним автомобілем. Єдиний транспортний засіб в його декларації – мотороллер “Веспа” 2012-го року випуску. Однак, як виявили журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”, Ємельянов постійно користується автомобілем Honda Accord сталевого кольору 2017-го року випуску.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Новини

      Метрополітен замовив ремонт тунелів за 1,5 мільярди балерині – ціни завищені, контракт засекречений

      КП «Київський метрополітен» під керівництвом Віктора Брагінського віддав підряд на капітальний ремонт «червоної гілки» столичного метро вартістю 1,5 млрд грн компанії, оформленій на родичку бізнес-партнера Брагінського. Жінка викладає класичну хореографію в академії танцю. Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

      Ми вплинули

      “Піраміда дронів”: затримано підозрюваних, які ошукали українців на 45 млн під приводом продажу дронів для ЗСУ

      У кримінальному провадженні, яке розслідується за злочинною схемою із  “закупівлі” БПЛА для ЗСУ, фігурантам справи були оголошені підозри. Інтереси постраждалих волонтерів в даному провадженні представляє адвокат проєкту “Свої Люди” (Bihus.Info) Юрій Мельник.

      Ми вплинули

      Очільник Київського метрополітену Брагінський написав заяву про звільнення після сюжету Bihus.Info

      Начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський написав заяву про звільнення після розслідування журналістів Bihus.Info про статки його рідні.