Суддя Володимир Келеберда вдає розлучення з дружиною, щоб сховати заміський маєток
Заступник голови Окружного адміністративного суду м. Києва Володимир Келеберда не […]
Заступник голови Окружного адміністративного суду м. Києва Володимир Келеберда не вказав у електронній декларації за 2015 рік заміський будинок, який перебуває у його користуванні. Про це ідеться у сюжеті Юлії Самсонової для програми «Наші гроші. Досудилися».
Суддя особисто подавав повідомлення про початок його будівництва і звітував про завершення, однак влітку 2015 року оформив власницею маєтку екс-дружину Олену Келеберду, з якою напередодні розлучився. Консьєржі київського будинку, де Володимир Келеберда має квартиру, стверджують: подружжя продовжує жити разом. Відтак, заміський будинок, оформлений на екс-дружину, мав з’явитися у його електронній декларації.
Відповідаючи на питання, чому суддя не задекларував людину, з якою має спільний побут, а також оформлене на неї майно, Володимир Келеберда заявив: «Ви не фахівці в цьому питанні, ви не розумієте матерію. Я вас ще раз переконую, що все майно, яке було в моєму користуванні, внесено у декларацію. Що не перебувало і що я не повинен був вносити – я не вносив».
На екс-дружину досі записана і автівка, на якій їздить суддя, – Toyota Venza. Її оформили на Олену Келеберду наприкінці 2014 року, за підсумками якого вона офіційно не заробила ані гривні. У попередньому році її дохід складав близько 50 тис. грн – десяту частину від вартості авто.
За кілька днів після купівлі Toyota Venza на дружину судді, її рідна сестра Інна Ісікова також стала власницею дорогого позашляховика цієї ж марки – Toyota Highlander. Журналісти програми «Наші гроші. Досудилися» зафіксували, як ця автівка виїжджала із заміського маєтку «екс-дружини» Володимира Келеберди, а за її кермом знаходилася жінка, дуже схожа на саму Олену Келеберду, а не її сестру. Згідно з даними реєстру автовласників, сестра суддівської дружини, ставши власницею престижної Toyota Highlander, невдовзі придбала ще й вживану Suzuki.
Повнний випуск “Наші гроші. Досудилися” дивіться тут:
__________________________________
У підготовці матеріалу використовувалась інформаційно-аналітична платформа Youcontrol. Youcontrol – повне досьє на кожну компанію України.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]