Суддя з власною яхтою отримав “гуманітарний” Mercedes від КМДА

Суддя Голосіївського райсуду міста Києва Микола Шкірай, який володіє моторною яхтою Salpa Laver, отримав від КМДА у якості гуманітарної допомоги автомобіль Mercedes-Benz С 180 вартістю близько 35 тисяч доларів - повідомляє проект “Декларації” (Bihus.Info).
У травні 2017 року Департамент соціальної політики КМДА виділив Миколі Шкіраю у якості гуманітарної допомоги як інваліду ІІ групи Mercedes-Benz С 180 2015 року випуску. У своїй декларації суддя вказав автівку на праві користування, проте витяг із відкритого реєстру МВС показує, що насправді він є її власником. У порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженому постановою Кабінету Міністрів, також йдеться, що транспортний засіб відразу ж оформлюється на особу, що його отримала, але без права відчуження. Ринкова вартість виділеної Шкіраєві автівки в залежності від комплектації коливається від 35 до 40 тисяч доларів.
Також Микола Шкірай задекларував швейцарський годинник Ulysse Nardin і 31 тисячу доларів готівки. Із нерухомості суддя володіє гаражем прощею 38 кв. м у Севастополі, понад 2 гектарами землі у Миколаївській області та 86-метровою квартирою і машиномісцем у Києві, які були йому кимось подаровані у 2012 році.
Раніше Микола Шкірай фігурував у сюжеті Надії Бурдєй “Тиха гавань” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”. У 2016 році він придбав італійську моторну яхту Salpa Laver 31,5. Покупка нібито обійшлася йому всього в 135 тисяч гривень й ще 304 тисячі коштувало її розмитнення. Проте реальна вартість такого судна складає близько 1,8 млн гривень.
Суддею Голосіївського суду міста Києва Микола Шкірай працює з 2015 року. До цього він 11 років вершив правосуддя у райсудах Миколаєва та Севастополя.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новини5 перевірок за 2 тижні: Антимонопольний досліджує тендери на 10 млн за заявами юристів Bihus.Info
За перші два тижні 2021-го Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав вже 5 перевірок за заявами юристів проєкту “Тисни” (Bihus.Info). Загальна сума тендерів, які перевіряють антимонопольники, - майже 10 мільйонів гривень.
Юрист проєкту “Свої люди” допоміг журналістці добитись від держорганів інформації щодо пільгових кредитів
Після скарги журналістки Алли Максимчук та юриста Віталія Гусака до Омбудсмена, Рівненська міськрада і Держмолодьжитло нарешті погодились надати документи щодо отримувачів бюджетних кредитів в Рівному.
“На правах анонімності”: як захистити журналістські джерела від розкриття
Чи має право журналіст залишити в таємниці того, хто надав інформацію? В яких випадках розкриття джерела є обов’язковим і як захищені права журналістів під час обшуків - пояснює юристка Bihus.Info Єлизавета Середіна.