Новини

Суддя, що назвав порушення закону “благими намірами”, пройшов у новий Верховний Суд

FacebookTwitterTelegram

Голова Вищого господарського суду Богдан Львов, який працював з Віктором Татьковим і Артуром Ємельяновим, став фіналістом конкурсу до оновленого Верховного суду.Суддя Львов посів восьме місце у рейтингу кандидатів до Касаційного господарського суду із 787 балами, попри негативний висновок Громадської ради доброчесності.

Серед претензій, які висувалися Радою до Львова, – його причетність до кількох кримінальних справ. Зокрема, до справи, порушеної щодо колишнього керівника та заступника Вищого господарського суду Віктора Татькова та Артура Ємельянова.

Останніх підозрюють у втручанні в Автоматизовану систему розподілу справ та у втручанні в роботу судових органів. За версією слідства, Ємельянов та Татьков створювали штучні колегії з суддів, які мали б розглядати певний вид справ.

На той момент Богдан Львов був звичайним суддею. Він підтверджує, що пропозиція щодо колегій була висловлена на зборах суддів, проте мала на меті удосконалити роботу суддів: “Це перевага, це захист прав людини, тобто благі наміри, а як вже вони стали використовуватись, нам стало відомо лише після того, як були звернення з цього приводу, коли почалося слідство і зараз вони мають розібратися з цим”, – сказав журналістам Богдан Львов.

Суддю Львова також допитували в рамках справи про шахрайство, в якому підозрюють чинного члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського. У вересні правоохоронці затримали посередника, який мав передати 500 тисяч доларів хабара Гречківському. Нібито член ВРЮ сприяв стягуванню з запорізької компанії 13 мільйонів гривень.

За інформацією журналістів програми  “Слідство.Інфо”, у серпні юрист запорізької компанії просив арбітражного керуючого Олега Шкляра забезпечити “правильне” рішення в судах. Той заявив, що може вирішити це через свого приятеля Павла Гречківського, а той – через голову Вищого госпсуду Богдана Львова.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

    Хочеш закинути нам тему? Закинь!

      Новини

      У справі депутата-втікача Трубіцина засвітився захисник з орбіти Татарова

      За даними порталу Судова влада України, адвокат компанії “Креденс” Андрій Арсірій є одним із захисників у справі обвинуваченого в корупції київського депутата Владислава Трубіцина. У коментарі Bihus.Info і адвокат, і депутат заявили, що не пам’ятають один одного.

      Ми вплинули

      Партнера сина Королевської по фінансовій піраміді затримали у Казахстані

      У Казахстані затримали ймовірного організатора фінансової піраміди HitBeat Music. До ради директорів проєкту входив Ростислав Солод - син екс-нардепів Наталії Королевської і Юрія Солода (ОПЗЖ), він же - депутат Краматорської міської ради від тієї ж, уже забороненої партії. 

      Ми вплинули

      Дружину нардепа Торохтія призначили в ДП “Антонов”, “Укроборонпром” почав перевірку

      У лютому 2023-го дружина нардепа фракції “Слуга народу” Богдана Торохтія Аліна Левченко стала радницею т.в.о. генерального директора ДП “Антонов” на платній основі. Раніше Левченко працювала в аграрній сфері, а також мала бутік люксового одягу і студію дизайну інтер’єрів.