Суддя Руслан Арсірій приховав маєток з капличкою під Києвом
Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Руслан Арсірій не вніс у декларацію за 2016-й рік маєток під Києвом. Про це ідеться у сюжеті програми «Наші гроші. Досудилися».
Згідно з декларацією, дружина та теща судді у 2012-му році придбали маленький будиночок площею 65 кв. м у селі Іванковичі, що в 30 км від столиці. На його місці вже виріс в рази більший маєток з власною капличкою, майбутнім басейном чи ставком і супутніми спорудами. За версією судді, все це – реконструкція старого будинку. У той же час, сусіди стверджують, що маєток збудований ще три роки тому.
У відповідь на питання, чому будинок не задекларований, суддя заявив, що інформація в декларації повністю відповідає наявним у нього документам. «Там здійснюється реконструкція, – каже Руслан Арсірій. – В реальності є те, що зареєстровано в реєстрі. Це реальність. Те, що здійснюється реконструкція, вводиться в експлуатацію, – це ще не реальність. Це дії, які передують вводу в експлуатацію».
Суддя наполягає на тому, що не мав декларувати маєток попри те, що у формі електронної декларації є спеціальний розділ для об’єктів незавершеного будівництва. «Форма декларації передбачає вказувати не лише площу речей, що по документам, а відповідно і об’єкту незавершеного будівництва», – пояснює Роман Титикало, адвокат.
Старенький будинок разом з двома земельними ділянками площею 40 соток коштував суддівській родині майже мільйон гривень. У декларації за 2015 рік Руслан Арсірій зазначив, що разом з дружиною має $150 тис. готівки (понад 4 млн. грн.). А також мисливську зброю вартістю ще півмільйона.
Суддя стверджує, що всі ці статки він зміг заробити завдяки суддівській зарплаті.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниТесть нардепа Дубневича розповів як його “вписували” у фірми з мільйонними активами
Тесть народного депутата та фігуранта корупційної справи щодо розкрадання десятків мільйонів гривень “Укрзалізниці” Ярослав Дубневич Мирослав Швидкий, який за документами є власником львівської компанії “Передзвін”, розповів журналістам, що у фірмі виступає виключно як “підставне лице”. Про це йдеться в розслідуванні Мар’яни Сич та Максима Опанасенко для Bihus.Info.
“Родинна компанія” нардепа Дубневича володіла 200 кг золота, яке не потрапило під арешт Антикорсуду
Кіпрська компанія Energypoint Holding Limited, яка в різний час контролювалася членами родини нардепа Ярослава Дубневича, володіла 200 золотими злитками вартістю у 8 мільйонів доларів, які найімовірніше були продані в момент зняття з Дубневича депутатської недоторканності і арешту його майна. Про це йдеться в розслідуванні Мар’яни Сич та Максима Опанасенко для Bihus.Info.
Бюро економічної безпеки: головне про функції та структуру нового правоохоронного органу
Український бізнес роками страждав від візитів податкової міліції та економічного департаменту СБУ. Та, схоже, у підприємців нарешті з’явився шанс позбавитись від надмірного тиску правоохоронців. Обережну надію дає ухвалений 28.01.2021 Верховною Радою законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" (БЕБ), що фактично створює єдиний правоохоронний орган для розслідування економічних кримінальних правопорушень. Про його функції, структуру та особливості роботи - розповідає адвокат Bihus.Info Євген Воробйов.