Споріднені фірми імітують конкуренцію в боротьбі за гроші «Укрзалізниці»

«Електротехнічна компанія «Зеніт» за останні шість років на тендерах від […]
«Електротехнічна компанія «Зеніт» за останні шість років на тендерах від залізниці виграла до 200 мільйонів гривень. За документами, фірма належить Світлані Грушко. Фірма «Локомотив» належить Леоніду Колосову. За ввесь час вона отримала замовлень на 165 мільйонів гривень.
Про це ідеться у сюжеті Надії Бурдєй.
Близько мільярда гривень щороку вимивається з бюджету української залізниці через корупційні тендери. Такого висновку дійшли в «Укрзалізниці» й оголосили масштабну перевірку закупівель, які за бюджетні кошти здійснювали структури підприємства. А поки тривають перевірки, приватні компанії-одноденки продовжують розпилювати кошти, що виділяються на технічне оснащення «Укрзалізниці».
Держзамовлення від «Укрзалізничпостачу» – підприємства, яке проводить усі тендери для залізниці – розіграли між собою не тільки пов’язані фірми-дилери одного виробника – Бериславського машинобудівного заводу.
Серед компаній, які подавалися на конкурс на кращого постачальника для залізниці, були ще два споріднені підприємства. Це фірми «Локомотив» і «Зеніт».
На тендер ці приватні структури подавалися як конкуренти. Втім конкуренцію насправді вони тільки імітували. Як виявили журналісти, ці компанії зареєстровані з різницею в місяць – «Локомотив» у грудні 2008, а «Зеніт» у листопаді того ж року. Від заснування і до літа 2011 р. вони були приписані за однією адресою в Києві – по вул. Мельникова 12, а до січня 2012 ще й з однаковим контактним номером телефону на двох.
До слова, контактні телефони «Локомотиву» і «Зеніту» не відповідають, а керівництво підприємств в офісах практично не буває.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]