Солом'янський суд

Батьки екс-прокурора і викладачки НАВСУ володіють чотирма квартирами в столиці

26.02.2018

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Доцент кафедри цивільного права і процесу Національної академії внутрішніх справ Ольга Бурлака задекларувала лише користування 100-метровою квартирою своєї колишньої свекрухи. Одночасно з цим її батьки є власниками чотирьох київських квартир - повідомляє проект “Декларації” (Bihus.Info).

Декларації Солом’янського райсуду: двоє базхатьків і Ford Mustang на 70-річній бабці (інфографіка)

22.02.2018

АНТОН

СТОЛЯРОВ

Всі тексти автора
Солом’янський райсуд Києва - один з головних ньюзмейкерів останнього тижня. Спершу він відпустив на поруки одеського мера-втікача Геннадія Труханова, потім у його двір навідався чоловік з сокирою і потрощив автівки суддів. Саме до цього суду за місцем знаходження потрапляють справи НАБУ. А от чим цікаві декларації суддів Солом’янського суду - розібрались аналітики Bihus.Info .

Допоможу затримати. Хто судить фігурантів справ Антикорупційного Бюро

03.01.2018

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Нещодавно Вища рада правосуддя своїм рішенням погодилась ліквідувати районні суди Києва. Це означає, що судді до новостворених судів будуть обиратися заново, що повністю залежить від тієї ж Вищої ради правосуддя. Журналісти Bihus.info спеціально для ЧЕСНО.Фільтруй суд! проаналізували, до яких суддів найчастіше потрапляють справи Національного антикорупційного бюро саме зараз, до ліквідації.