Слуга Народу

“Улюблений забудовник Банкової” Андрій Вавриш отримав дозвіл будувати висотку там, де не зміг навіть Микитась

12.11.2019

Марія

Землянська

Всі тексти автора
Попри порушення та відсутність ключових документів компанія з орбіти девелопера Андрія Вавриша отримала дозвіл будувати висотки на вулиці Вільшанській, що на Печерську в Києві. Про це йдеться в сюжеті Марії Землянської для телепрограми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Родина нардепа від “Слуги народу” Дубінського володіє двома десятками авто і має цілу колекцію квартир в Києві

11.11.2019

Олена

Козаченко

Всі тексти автора
Ексжурналіст та нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський і його родина протягом останніх кількох років стали власниками загалом 24 квартир, 17 автівок, двох будинків і 70 соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. Офіційні доходи родини при цьому не могли дозволити купівлю такої кількості майна. Про це йдеться в сюжеті Олени Козаченко для телепрограми “Наші гроші” з Денисом Бігусом.

“Наступ на свободу слова - це червона лінія”, - нардеп від “Слуги Народу”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Будь-який наступ на свободу слова, навіть заради боротьби з “медіакілерством”, є неприпустимим. Про це заявив нардеп від “Слуги Народу” Роман Грищук в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.

Ми розуміємо, що нас постійно будуть питати про Авакова, - нардеп від “Слуги Народу”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
У фракції “Слуги Народу” з самого початку усвідомлювали, що їх часто запитуватимуть про голосування за Кабмін із Арсеном Аваковим. Про це в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри” сказав нардеп Роман Грищук.

“Слуга Народу” пояснив, чому його колеги не проголосували за арешт Дубневича

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Частина з депутатів від “Слуги Народу” могла не проголосувати за дозвіл на арешт нардепа Ярослава Дубневича, бо не розуміла, що це означає. Про це в ефірі програми Bihus.Info сказав нардеп з провладної фракції Роман Грищук.

“Слуга Народу” Грищук: “Після скандалів деякі депутати роблять ще гірше”

08.11.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Деякі депутати від “Слуги Народу”, потрапляючи у скандальні ситуації, поводяться так, що виглядають тільки ще гірше. Про це в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри” сказав народний депутат від СН Роман Грищук.

Міністр розвитку економіки Милованов не зміг назвати фінпоказники компанії, яку відправив на приватизацію

23.10.2019

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
“Не знаю”, - відповів міністр на питання, який чистий прибуток продемонструвала “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” за минулий рік. На початку жовтня Тимофій Милованов передав її в Фонд держмайна на приватизацію.

«Слуга народу» Олександр Ткаченко приховав від декларування незаконний будинок на Трухановому острові

22.10.2019
Народний депутат від “Слуги народу” і ексгендиректор телеканалу “1+1” Олександр Ткаченко користується незадекларованим маєтком в природоохоронній зоні - на Трухановому острові в Києві.

“Сподіваюсь, в “Слуги Народу” включиться кнопка мозку”, - нардепка від Порошенка

20.09.2019

Данило

Мокрик

Всі тексти автора
Народна депутатка від партії Порошенка “Європейська солідарність” Софія Федина сподівається, що в членів “Слуги Народу” включиться “кнопка мозку”. Про це вона сказала в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри”.