Скандальна забудова та попелище дитсадка: бізнес родини замгенпрокурора

Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити […]
Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити фірма «Класик». Спочатку вона належала В»ячеславу Даниленко – сину заступника генпрокурора. Зараз у переліку співвласників – дружина. Під час реконструкції фонтан зруйнували, а на його місці збудували 4-поверхову скляну будівлю – торгівельний центр.
Зробили це за допомогою юридичної казуїстики. 14 жовтня 2010 року головний архітектор Києва Сергій Целовальник через Кивраду ввів мораторій на здійснення нового будівництва та відведення земельних ділянок в межах Львівської площі.
«Коли ж ми оголосили мораторій, виявилося, що люди звернулися до суду. Вони гнали в цей час у дві-три зміни будівництво, я бігав навколо: як же так?”, – розповідає Целовальнік.
“А потім прийшла відповідь із Київради: “А що ви хочете? Ми отримали роз’яснення суду, що такого юридичного терміну, як мораторій, не існує. А в них взагалі іде реконструцкція. Тут ми пішли по другому колу: так це ж не реконструкція. Слово реконструкція — це те, що було, тільки модернізоване. А що можна модернізувати у фонтані, щоб із нього вийшов торговий центр на чотири з половиною поверхи?”
Проте й цього разу фірма сина заступника Генерального прокурора викрутилася: пояснила, що під землею в торговому центрі лишили шматок стінки в 4 метри. Саме його і реконструювали, тому юридично не підкопаєшся.
Програма “Наші гроші” шукала у торговому центрі фірму “Класик”, а знайшла ціле гніздо фірм прокурорської родини.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!





Новини
Усі новиниТесть нардепа Дубневича розповів як його “вписували” у фірми з мільйонними активами
Тесть народного депутата та фігуранта корупційної справи щодо розкрадання десятків мільйонів гривень “Укрзалізниці” Ярослав Дубневич Мирослав Швидкий, який за документами є власником львівської компанії “Передзвін”, розповів журналістам, що у фірмі виступає виключно як “підставне лице”. Про це йдеться в розслідуванні Мар’яни Сич та Максима Опанасенко для Bihus.Info.
Бюро економічної безпеки: головне про функції та структуру нового правоохоронного органу
Український бізнес роками страждав від візитів податкової міліції та економічного департаменту СБУ. Та, схоже, у підприємців нарешті з’явився шанс позбавитись від надмірного тиску правоохоронців. Обережну надію дає ухвалений 28.01.2021 Верховною Радою законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" (БЕБ), що фактично створює єдиний правоохоронний орган для розслідування економічних кримінальних правопорушень. Про його функції, структуру та особливості роботи - розповідає адвокат Bihus.Info Євген Воробйов.
Bihus.Info виграли суд у колишнього секретаря РНБО Турчинова
Після чотирьох років судової тяганини Верховний суд став на сторону журналістів у справі проти Олександра Турчинова. Йдеться про позов Турчинова через сюжет про лотерейну монополію, який команда Bihus.Info випустила у 2017-му році.