Скандальна забудова та попелище дитсадка: бізнес родини замгенпрокурора

Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити […]
Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити фірма «Класик». Спочатку вона належала В»ячеславу Даниленко – сину заступника генпрокурора. Зараз у переліку співвласників – дружина. Під час реконструкції фонтан зруйнували, а на його місці збудували 4-поверхову скляну будівлю – торгівельний центр.
Зробили це за допомогою юридичної казуїстики. 14 жовтня 2010 року головний архітектор Києва Сергій Целовальник через Кивраду ввів мораторій на здійснення нового будівництва та відведення земельних ділянок в межах Львівської площі.
«Коли ж ми оголосили мораторій, виявилося, що люди звернулися до суду. Вони гнали в цей час у дві-три зміни будівництво, я бігав навколо: як же так?”, – розповідає Целовальнік.
“А потім прийшла відповідь із Київради: “А що ви хочете? Ми отримали роз’яснення суду, що такого юридичного терміну, як мораторій, не існує. А в них взагалі іде реконструцкція. Тут ми пішли по другому колу: так це ж не реконструкція. Слово реконструкція — це те, що було, тільки модернізоване. А що можна модернізувати у фонтані, щоб із нього вийшов торговий центр на чотири з половиною поверхи?”
Проте й цього разу фірма сина заступника Генерального прокурора викрутилася: пояснила, що під землею в торговому центрі лишили шматок стінки в 4 метри. Саме його і реконструювали, тому юридично не підкопаєшся.
Програма “Наші гроші” шукала у торговому центрі фірму “Класик”, а знайшла ціле гніздо фірм прокурорської родини.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]