Скандальна забудова та попелище дитсадка: бізнес родини замгенпрокурора

Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити […]
Раніше на Львівській площі був фонтан, реконструкцію якого мала зробити фірма «Класик». Спочатку вона належала В»ячеславу Даниленко – сину заступника генпрокурора. Зараз у переліку співвласників – дружина. Під час реконструкції фонтан зруйнували, а на його місці збудували 4-поверхову скляну будівлю – торгівельний центр.
Зробили це за допомогою юридичної казуїстики. 14 жовтня 2010 року головний архітектор Києва Сергій Целовальник через Кивраду ввів мораторій на здійснення нового будівництва та відведення земельних ділянок в межах Львівської площі.
«Коли ж ми оголосили мораторій, виявилося, що люди звернулися до суду. Вони гнали в цей час у дві-три зміни будівництво, я бігав навколо: як же так?”, – розповідає Целовальнік.
“А потім прийшла відповідь із Київради: “А що ви хочете? Ми отримали роз’яснення суду, що такого юридичного терміну, як мораторій, не існує. А в них взагалі іде реконструцкція. Тут ми пішли по другому колу: так це ж не реконструкція. Слово реконструкція — це те, що було, тільки модернізоване. А що можна модернізувати у фонтані, щоб із нього вийшов торговий центр на чотири з половиною поверхи?”
Проте й цього разу фірма сина заступника Генерального прокурора викрутилася: пояснила, що під землею в торговому центрі лишили шматок стінки в 4 метри. Саме його і реконструювали, тому юридично не підкопаєшся.
Програма “Наші гроші” шукала у торговому центрі фірму “Класик”, а знайшла ціле гніздо фірм прокурорської родини.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниЮридична допомога для журналістів: куди і як повідомляти про воєнні злочини окупантів та порушення чиновників
Юридичний проект “Свої Люди” від Bihus.Info відновлює роботу. Журналісти та громадські активісти зі всіх регіонів України можуть звернутися по допомогу з написанням заяв та скарг, допублікаційною експертизою та правовими консультаціями, а також за супроводом у судових справах.
Касація скасувала рішення судів, які змушували журналістів спростовувати розслідування про Семочка
14 грудня 2022 року Верховний суд (Касаційний цивільний суд) скасував усі рішення попередніх інстанцій по справі “Семочко проти журналістів”, якими телевізійне розслідування про Сергія Семочка було визнане недостовірним та підлягало спростуванню, і скерував справу на повторний розгляд в першу інстанцію, тобто “з нуля”.
“Аби вивезти друга, ми перевдягли його у священника”: розповідь залізничника, який пережив окупацію Херсона та виходив на проукраїнські мітинги
Херсон пробув в окупації вісім місяців. Після того, як Збройні Сили України вибили росіян з міста, світ дізнався про чергові воєнні злочини окупантів. Гуманітарна криза, грабежі, залякування, зникнення або вбивства людей ─ це те, що пережили херсонці, які, попри присутність російських військових в місті, в перші тижні окупації масово виходили на проукраїнські мітинги ─ аж поки по них не відкрили вогонь. Як росіяни захоплювали місто, грабували його та залякували мешканців ─ у розповіді залізничника, який в окупації провів два місяці.