Сайт “Декларацій” потрапив в ТОП джерел НБУ

Департамент фінансового моніторингу Нацбанку України склав список рекомендованих інфо-джерел. До переліку корисних ресурсів НБУ увійшов і сайт “Декларацій”.
Банки та банківські асоціації днями отримали список ресурсів, що мають стати в нагоді під час фінансового аналізу. Такий список для працівників фінустанов склали в Національному банку України.
До переліку увійшов сайт “Декларації“- найбільша база декларацій українських чиновників, з адаптованим повнотекстовим пошуком та аналітичною системою, що за кількістю відвідувань переважає офіційний реєстр НАЗК.
Наряду з “Деклараціями”, НБУ вважає корисними наступні сайти:
-
Сайт “Миротворець”
-
Портал “Антикорупційний монітор”
-
Список Forbes Global 2000
-
Бізнес-реєстри
– https://youcontrol.com.ua
– https://orbisdirectory.bvdinfo.com
– http://www.exportgenius.in/
– https://www.importgenius.com/
– http://ukrexport.gov.ua/ -
Cайт Верховної Ради України
-
База даних актів реєстрації іноземних агентів (FARA)
-
Інформаційний ресурс “Odnodata”
-
Інформаційний центр Міністерства юстиції України (Реєстр нотаріусів)
-
Відкритий реєстр національних публічних діячів
До переліку потрапив ще один сайт, створений активістами “Канцелярської сотні” спільно з колегами-антикорупційниками з “Центру протидії корупції”, – Реєстр політичних осіб України.
За задумом НБУ, ці інформаційні ресурси допоможуть банкам у практичному застосуванні окремих положень законодавства з питань здійснення фінансового моніторингу.
Нагадаємо, у квітні-травні сайт “Декларацій” отримав близько 650 тисяч відвідувань – більше, ніж офіційний реєстр декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниВерховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави
Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.
ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ
За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.
Як росіяни обстрілювали мирних мешканців на Чернігівщині
Першого квітня Генеральний штаб ЗСУ повідомив про відновлення контролю над […]